قیمت Dogecoin (DOGE) ممکن است به دلیل این الگوی شوم کاهش یابد


طبق یک مطالعه اخیر، Dogecoin (DOGE)، بزرگترین ارز رمزنگاری شده میم، الگوی سر و شانه‌ها را تشکیل داده است. به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده توسط معامله گر ارزهای دیجیتال Josh Olszewicz.

الگوی معکوس محبوب اغلب توسط معامله گران برای شناسایی رسیدن یک روند نزولی استفاده می شود. نقطه عطف سمت چپ نمودار اولشویچ به عنوان “شانه چپ” شناخته می شود. نقطه اوج به عنوان “سر” الگو شناخته می شود. شانه راست نمایانگر نقطه معکوس دیگری است که خط گردن را درگیر می کند، همراه با نقطه معکوس دیگر در سمت چپ.

قیمت دوج کوین به طور بالقوه می تواند خط گردن را بشکند و بنابراین پایین تر را تشکیل دهد. در چنین حالتی، تشکیل نزولی تکمیل شده در نظر گرفته می شود.

این الگوی قیمت اساساً نشان دهنده از دست دادن حرکت صعودی زمانی است که قیمت نتواند به بالاترین حد خود برسد.

در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin با قیمت 0.15 دلار در صرافی های اصلی نقطه ای تغییر می کند. این سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 4.2 درصد کاهش یافته است و عملکردی مشابه با بقیه بازار ارزهای دیجیتال دارد.

با کاهش احتمال کاهش نرخ، بیت کوین سقوط می کند

اوایل امروز، برترین ارز دیجیتال بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر سطح 63000 دلار سقوط کرد و به 63622 دلار رسید.

به گفته شرکت تحلیلی فیچ، کاهش احتمالی نرخ بهره توسط فدرال رزرو ممکن است در سال جاری به دلیل داده های اقتصادی اخیر که نشان می دهد رشد تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده کند شده و تورم در حال افزایش است، امکان پذیر نباشد. این شرکت گفت: “داستان واقعی در این گزارش فشار تورمی داغ است. اگر رشد به تدریج کند شود اما تورم دوباره به شدت در جهت اشتباه حرکت کند، چشم انداز کاهش نرخ بهره فدرال رزرو در سال 2024 به طور فزاینده ای دست نیافتنی به نظر می رسد.”

معامله گران آتی در حال حاضر با کاهش نرخ صفر برای سال 2024 قیمت گذاری می کنند که یک تغییر قابل توجه است. پیش از این انتظار می رفت که فدرال رزرو در سال جاری سه بار نرخ بهره را کاهش دهد.

بعید است که یک چرخش شاهین برای ارزهای رمزپایه (مخصوصاً میم کوین) نویدبخش خوبی باشد. مشخص است که دارایی‌های پرریسک از سیاست‌های پولی سست سود می‌برند و بعید به نظر می‌رسد که این موضوع در سال 2024 در فهرست فهرست قرار گیرد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید