کیف پول های غیر خالی Dogecoin (DOGE) 13.8 درصد در ماه افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته شرکت تحلیل زنجیره ای سانتی مترتعداد کیف پول‌های غیرخالی Dogecoin در سه ماه گذشته 13.8 درصد افزایش یافته است. این علیرغم یک روند مسطح اخیر به دنبال افزایش گسترده در ابتدای سال جاری است.

افزایش کیف پول‌های غیرخالی نشان‌دهنده ادامه فعالیت کاربران Dogecoin است و جذابیت پایدار ارز دیجیتال نمادین را برجسته می‌کند.

افزایش کیف پول‌های فعال نشان‌دهنده علاقه‌مندی به ارز دیجیتال با مضمون سگ است، حتی زمانی که بازار در مرحله یکپارچگی قرار می‌گیرد. این نشان می دهد که با وجود عدم حرکت چشمگیر قیمت، جامعه Dogecoin همچنان فعال است و حتی ممکن است گسترش یابد.

سانتی متر
کیف پول غیر خالی دارایی بالا، با تشکر: Santiment

قیمت Dogecoin در ابتدای سال افزایش یافت که تا حدی ناشی از علاقه شدید سرمایه گذاران خرده بود و در 28 مارس به 0.229 دلار رسید.

در نتیجه، Dogecoin از ورود به دوره تثبیت خودداری کرد زیرا قیمت آن تثبیت شد و در محدوده خاصی معامله شد. علیرغم این ثبات ظاهری، جامعه Dogecoin همچنان پر جنب و جوش و فعال باقی می ماند، همانطور که با افزایش کیف پول های غیر خالی مشهود است.

رشد کیف پول‌های غیر خالی نیز به دنبال پیشرفت‌ها و ابتکارات در حال انجام با هدف گسترش پذیرش Dogecoin است.

در اواخر مارس، بنیاد Dogecoin نسخه 1.0 GigaWallet را منتشر کرد، یک سرویس پشتیبان که یک API یکپارچه سازی مناسب را برای پلتفرم هایی مانند فروشگاه های آنلاین، صرافی ها و پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای پردازش برنامه نویسی Dogecoin ارائه می دهد.

افزایش کیف پول های غیر خالی می تواند نشانه مثبتی برای Dogecoin باشد. زیرا این نشان می‌دهد که جامعه صرفاً توسط معاملات سوداگرانه هدایت نمی‌شود، بلکه شامل کاربرانی می‌شود که ارزش نگه‌داشتن DOGE را برای بلندمدت می‌دانند.

در زمان نگارش این مقاله، DOGE با 2.82 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.149 دلار رسیده است و بهبودی جزئی را از پایین ترین سطح دیروز 0.142 دلار تجربه کرده است. Dogecoin با ارزش بازار 21.49 میلیارد دلار به عنوان هشتمین ارز دیجیتال بزرگ در رتبه بندی قرار دارد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید