شبکه Dogecoin (DOGE) با افزایش چشمگیر 890000 آدرس جدید منفجر شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال با مضمون سگ Dogecoin (DOGE) با اضافه شدن 890000 آدرس جدید تنها در چند روز به رشد شبکه ادامه می دهد.

با توجه به این به بلوکبیش از 890000 آدرس جدید Dogecoin در هفت روز گذشته ایجاد شده است. فعالیت شبکه نیز افزایش یافت. با تکمیل اولین تراکنش های کاربران جدید، نرخ پذیرش جدید به 86 درصد رسید.

آمار نرخ پذیرش جدید از IntoTheBlock حساب ها نسبت آدرس‌های جدید که اولین تراکنش خود را در میان تمام آدرس‌های فعال در یک روز معین انجام می‌دهند. این نرخ پذیرش کاربران جدید را نشان می‌دهد و اطلاعاتی را در مورد نرخ کلی فعالیت در نظر گرفته شده توسط تازه واردان ارائه می‌دهد.

این شاخص اطلاعاتی در مورد رشد شبکه از نظر پذیرش کاربران جدید ارائه می دهد. درصد بالاتر، مانند مورد Dogecoin، می‌تواند به معنای یک شبکه در حال رشد با پذیرش کاربران جدید باشد.

در اوایل این هفته، علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال مشاهده کرد که شبکه Dogecoin در حال تجربه یک انفجار چشمگیر در رشد است و آدرس‌های جدید نسبت به هفته قبل 1100 درصد افزایش یافته است. رکوردشکنی 247240 آدرس جدید DOGE در 29 ژانویه ایجاد شد که به بالاترین حد خود رسید.

ظهور استاندارد توکن DRC-20 در سال گذشته منجر به افزایش قابل توجهی در فعالیت شبکه Dogecoin شد.

قیمت DOGE

در زمان نگارش این مقاله، DOGE با 0.74 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.078 دلار رسید.

Dogecoin درگیر نبرد شدید بین گاوها و خرس‌ها در نزدیکی مرز 0.08 دلار است. خرس‌ها اغلب تلاش‌های صعودی برای عبور از این سطح را رد می‌کردند، اما خریداران زمین زیادی را رها نکردند، که این یک نشانه مثبت است.

این می‌تواند سطح بسیار مهمی برای تماشا باشد، زیرا وقفه بالاتر از آن نشان‌دهنده تغییر روند کوتاه‌مدت است. Dogecoin می تواند به منطقه مقاومت 0.10 تا 0.11 دلار صعود کند. اگر قیمت Dogecoin کاهش یابد و به زیر سطح حمایت 0.07 دلار برسد، این چشم انداز خوش بینانه نامعتبر خواهد بود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید