معمای بازار Dogecoin (DOGE): داده های زنجیره ای روند جالب سهامداران را نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش شگفت‌انگیز در بازار Dogecoin (DOGE)، داده‌های زنجیره‌ای تغییر قابل توجهی را در رفتار سرمایه‌گذاران نشان داده است. بر اساس تحلیل اخیر IntoTheBlock، بزرگ‌ترین نهنگ‌های دوج کوین در سال گذشته به‌طور پیوسته ذخایر خود را کاهش داده‌اند.

داده ها نشان می دهد که درصد کل عرضه Dogecoin برای کسانی که هر کدام بیش از 0.1٪ دارند از 45.3٪ به 41.3٪ کاهش یافته است.

این کاهش نشان می دهد که برخی از بزرگترین دارندگان Dogecoin در حال کاهش موقعیت خود هستند و به طور بالقوه پویایی بازار را تغییر می دهند.

برعکس، در همان دوره شاهد افزایش قابل توجهی در سهم Dogecoin بود که توسط خرده‌فروشان و سرمایه‌گذاران متوسط ​​نگهداری می‌شد. با کاهش ذخایر نهنگ، این سرمایه گذاران کوچک اکنون سهم بیشتری از کل عرضه را در اختیار دارند.

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که کاهش سهام نهنگ Dogecoin و به دنبال آن افزایش مشارکت سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و میانی بازار، حاکی از تغییر قابل توجهی در بازار است.

مرتبط با

با تکامل پویایی مالکیت Dogecoin، فعالان بازار از نزدیک بر چگونگی تأثیر این تغییرات بر حرکات قیمت و فعالیت کلی بازار نظارت خواهند کرد.

اقدام قیمت DOGE

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Dogecoin پس از دو روز کاهش به 0.113 دلار در روز گذشته، با 3.14 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.123 دلار رسیده است.

به گفته Santiment، علاقه به Dogecoin به دنبال کاهش قیمت به طور چشمگیری کاهش یافت و فرصتی برای سرمایه گذاران صبور ایجاد کرد.

در سطح معاملات فعلی، DOGE در حال حاضر بالاتر از یک سطح پشتیبانی کلیدی روی زنجیره قرار دارد. طبق داده های IntoTheBlock، 41.78 میلیارد DOGE با قیمت متوسط ​​0.103 دلار خریداری شد. این نشان دهنده منطقه ای با تقاضای بالا است که در صورت ادامه تضعیف بازار می تواند حیاتی باشد.

در روند صعودی، DOGE ممکن است با مقاومت نزدیک به 0.137 دلار روبرو شود، جایی که 10.9 میلیارد DOGE در حال حاضر زیان دارد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید