ممکن است Dogecoin (DOGE) به عنوان این نقل و انتقالات مرموز در Coinbase فهرست شود


لیست معاملات آتی مورد انتظار برای ارز رمزنگاری محبوب میم دوج کوین (DOGE) به نظر می رسد که این احتمال در حال افزایش است، زیرا اوایل امروز، نقل و انتقالات مرموز به ارزش تقریباً 557 میلیون DOGE، معادل 68.7 میلیون دلار، در Coinbase، یکی از صرافی های پیشرو در ایالات متحده، شناسایی شد. هشدار نهنگ. نقل و انتقالات از کیف پول‌های غیرفعال قبلی “DFBx6” و “DCTpB” نشان دهنده پیشرفت‌های بالقوه در آینده نزدیک است.

هر دو کیف پول که از ژوئن 2021 زمانی که کوین بیس Dogecoin را در بازار نقدی در بازار صعودی 2021 فهرست کرد، تحت رادار باقی مانده بودند، ناگهان حرکت بزرگی انجام دادند.

قصد Coinbase برای معرفی معاملات آتی DOGE به طور گسترده ای پیش بینی می شد. این صرافی اخیراً برنامه های خود را پس از ثبت موفقیت آمیز بیت کوین کش (BCH) اعلام کرده است لایت کوین (LTC) زودتر از این ماه نقل و انتقالات مرموز امروز با این انتظارات همراه است که به زودی اقدامی انجام خواهد شد، اگرچه تایید قطعی وجود ندارد.

این توسعه به موازات رویدادهای اخیر مربوط به پلتفرم رقیب Robinhood است که مدت کوتاهی قبل از اعلام موجود بودن توکن برای معامله، سه تریلیون توکن Shiba Inu را منتقل کرد و اهمیت بالقوه پشت چنین حرکاتی را برجسته کرد.

زمان انجام این نقل و انتقالات، همراه با اظهارات قبلی کوین بیس، این انتظار را افزایش می دهد که آتی Dogecoin به زودی به پیشنهادات صرافی ملحق می شود، که مطمئناً بر بازده صرافی تأثیر می گذارد. DOGE یکشنبه.

با افزایش حدس و گمان، سؤالاتی در مورد ماهیت واقعی این نقل و انتقالات مطرح می شود. آیا این حرکات معمولی نهنگ های ناشناس هستند یا به این نکته اشاره می کنند که به زودی در Coinbase فهرست می شوند؟ پاسخ ها هنوز مشخص نیست، اما یک چیز مسلم است: در اینجا انتظارات برای گسترش Dogecoin به پلت فرم آتی Coinbase وجود دارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید