Dogecoin (DOGE) Ethereum، Shiba Inu و دیگران را در 24 ساعت شکست داد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin قدرت زیادی به دست آورد و با موفقیت به سمت سطح قیمت 0.17 دلار حرکت کرد. در حال حاضر قوی ترین عملکرد در بازار است و حتی Ethereum و Shiba Inu را شکست داده است. رشد چشمگیر DOGE در 24 ساعت گذشته توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است و آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در بازار تبدیل کرده است.

برخی از دلایل افزایش اخیر Dogecoin علاقه خرده فروشی جدید و حجم خرید است. این در نهایت باعث افزایش فعالیت خرید در دارایی می شود و در نتیجه نوسانات بالایی در قیمت DOGE ایجاد می کند.

DOGEUSDT
نمودار Dogecoin/USDT از TradingView

دوج کوین در حال حاضر برای اولین بار از میانگین متحرک نمایی 50 عبور کرده است که نشان دهنده روند صعودی است. شاخص قدرت نسبی نیز به موج فعلی در سمت صعودی اشاره می کند، بنابراین انتظار می رود در کوتاه مدت سود بیشتری داشته باشد. علاوه بر این، افزایش حجم نشان دهنده فشار خرید بالا است.

مرتبط با

از سوی دیگر، اتریوم و شیبا اینو تقریباً عملکرد خوبی نداشتند. در حالی که اتریوم در به دست آوردن مقداری کاملاً ثابت بوده است، شیبا اینو در تلاش است تا از محدوده قیمت فعلی خارج شود. نکته جالب‌تر این بود که Dogecoin حتی از این دو ارز دیجیتال اصلی هم بهتر بود.

عامل دیگری که به افزایش Dogecoin دامن می زند، مثبت بودن کل بازار ارزهای دیجیتال است. با توجه به اینکه بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهند، به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران آماده‌تر برای ریسک کردن روی سکه‌های جایگزین مانند DOGE هستند و این اعتماد دوباره در واقع قیمت ارز دیجیتال را بالاتر برده است.

اگر حرکت فعلی ادامه یابد و گاوها در سمت Dogecoin باقی بمانند، فضا برای نزدیک شدن به سطوح مقاومت کلیدی وجود خواهد داشت. به هر طریقی، هر میم کوین به جز Dogecoin فرار است. مراقب باشید و سعی کنید از اهرم بیش از حد و مدیریت ضعیف ریسک اجتناب کنید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید