صاحبان Dogecoin (DOGE) به دنبال این توسعه یک هشدار دریافت کردند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از درگذشت Kabosu، شیبا اینو محبوب که الهام‌بخش میم نمادین Dogecoin بود، تیموتی استبینگ، یکی از توسعه‌دهندگان بنیاد Dogecoin، هشداری به جامعه Dogecoin صادر کرد.

Stebbing خاطرنشان کرد که کلاهبرداران با ایجاد حساب‌های Dogecoin جعلی و راه‌اندازی طرح‌های کلاهبرداری برای فریب سرمایه‌گذاران و طرفداران ناآگاه، سعی دارند از لحظه‌های احساسی سود ببرند.

به گفته صاحبش آتسوکو ساتو، کابوسو، سگ پشت میم “دوگ”، پس از 14 سال ستاره شدن در اینترنت مرد. ساتو در وبلاگش از کابوسو تشکر کرد و نوشت: “او بی سر و صدا مرد، انگار خواب بود، در حالی که من او را نوازش می کردم.” طرفداران

کابوسو که با نام کابوچان نیز شناخته می‌شود، قلب میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان به دست آورد و به محبوبیت اینترنتی تبدیل شد. تصویر او که الهام‌بخش ایجاد Dogecoin بود، نمادی از طبیعت سرگرم‌کننده و عجیب دنیای ارزهای دیجیتال بود.

پس از مرگ کابوچان، جامعه کریپتو در X، به رهبری بنیاد Dogecoin و مقام Dogecoin X، به شیبا اینو ژاپنی ادای احترام کردند، که الهام بخش نسلی از جوک های آنلاین بود و به چهره ارز دیجیتال Dogecoin تبدیل شد. همانطور که گزارش شده است، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم نیز درگذشت کابوسو را تسلیت گفت.

مرتبط با

در حالی که جامعه Dogecoin برای از دست دادن طلسم نمادین خود عزادار است، برخی از بازیگران بدخواه در تلاش هستند تا از واکنش عاطفی جامعه استفاده کنند. تیموتی استبینگ از بنیاد Dogecoin یکی از حساب‌های جعلی Dogecoin را که پس از مرگ کابوسو ظاهر شد، پرچم‌گذاری کرد.

با توجه به اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط Stebbing، که از جامعه Dogecoin خواست تا چنین حساب هایی را گزارش کنند، Dogecoin جعلی

این هشدار بر اهمیت احتیاط در میان کاربران Dogecoin تاکید می کند و از آنها می خواهد صحت حساب های رسانه های اجتماعی یا تلاش های جمع آوری کمک های مالی را که مدعی احترام به Kabosu هستند را تأیید کنند. آنها همچنین باید علیه کسانی که می‌خواهند با گزارش چنین لحظه‌های غم‌انگیز و چنین گزارش‌هایی به سود شخصی دست یابند، متحد شوند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید