Dogecoin (DOGE) به 90 میلیون رسید نقطه عطف آدرس: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، Dogecoin (DOGE) در کل آدرس‌ها از مرز ۹۰ میلیون فراتر رفته است، که به تمام آدرس‌های ایجاد شده در هر نقطه‌ای اشاره دارد که Dogecoin را نگه داشته و همچنان نگه می‌دارد. کل آدرس های Dogecoin اکنون به 90.34 میلیون افزایش یافته است.

به گفته IntoTheBlock، کل آدرس‌ها با آدرس‌های Total with Balance (دارندگان)، که به همه آدرس‌های دارای Dogecoin اشاره دارد، متفاوت است.

به بلوک
کل آدرس‌های Dogecoin (DOGE)، با حسن نیت: IntoTheBlock

ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که یک شخص چندین آدرس داشته باشد (مثلاً به دلایل امنیتی رمزارز را در چندین آدرس باقی بگذارد) یا سناریوهایی وجود داشته باشد که در آن یک آدرس دارایی های کاربران مختلف را در اختیار داشته باشد (صرافی های متمرکز). این در تعداد کل آدرس ها منعکس می شود. تعادل

تعداد کل آدرس‌های دارای موجودی برای Dogecoin در حال حاضر 6.5 میلیون است. مجموع 83.84 میلیون نشان دهنده کل موجودی صفر است که آدرس هایی هستند که Dogecoin را نگه می دارند اما دیگر آن را نگه نمی دارند.

مرتبط با

در این زمینه، شایان ذکر است که تعداد آدرس های متعادل از ابتدای سال 2024 به طور پیوسته در حال افزایش است.

در بلندمدت، تعداد کل آدرس‌های دارای موجودی نشان‌دهنده علاقه به سرمایه‌گذاری و نگهداری یک دارایی رمزنگاری خاص است. افزایش تعداد آدرس‌های دارای تعادل سودمند است زیرا نشان‌دهنده پایگاه کاربر قوی‌تر و در حال گسترش است.

اقدام قیمت Dogecoin

Dogecoin در 24 ساعت گذشته با 0.52 درصد افزایش به 0.124 دلار و 1.11 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافت.

Dogecoin SMA 200 روزانه را در 18 ژوئن شکست و به 0.128 دلار بسته شد و از آن زمان تا کنون در محدوده زیر این نقطه عطف بحرانی ادغام یا معامله می شود.

مرتبط با

برای نشان دادن شروع یک بازگشت قوی، گاوها باید قیمت را به بالای سطح SMA 200 روزانه در 0.128 دلار برسانند. سپس Dogecoin می تواند از 0.15 دلار به SMA 50 روزانه صعود کند و به طور بالقوه به آن اجازه می دهد از محدوده وسیع تری که قبلا در آن معامله می شد خارج شود. اگر این کار انجام نشود می‌تواند به این معنی باشد که عمل محدود به محدوده بین 0.12 تا 0.18 دلار کمی بیشتر طول می‌کشد.

اگر کاهش ادامه یابد و قیمت DOGE به طور قابل توجهی به زیر 0.12 دلار کاهش یابد، این می تواند نشان دهنده کنترل خرس ها باشد. این می تواند حرکتی نزولی به سمت 0.10 دلار را آغاز کند، جایی که گاوها یک بار دیگر سعی خواهند کرد جلوی کاهش را بگیرند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید