تاریخچه Dogecoin (DOGE) نشان می‌دهد که مگا رالی در راه است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دوج کوین (DOGE) یکی از پربیننده‌ترین آلت‌کوین‌ها در اکوسیستم ارزهای دیجیتال است و چشم‌انداز فعلی آن را در میان آلت‌کوین‌هایی قرار می‌دهد که احتمالاً روند صعودی دارند. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin پس از افزایش 12.55 درصدی در 24 ساعت گذشته، 0.1705 دلار قیمت گذاری شده است.

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر برجسته بازار، دوج کوین می تواند به سمت آزمایش مجدد بالاترین سطح قیمت 0.2 دلار در طی یک ماه حرکت کند. برای حمایت از این پایان نامه، مارتینز نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان دهنده ی شکست DOGE از شکل گیری مثلث نزولی است. به دنبال این افزایش، با تاییدات فراوان، به طور کلی این ارز دیجیتال با برداشت قابل توجهی مواجه شد.

مرتبط با

با آخرین اصلاح، یک روند قیمت یا معکوس محتمل است، که DOGE را در مسیری قرار می دهد تا سطح مقاومت 0.2 دلار را دوباره آزمایش کند. در حالی که مارتینز به طور کامل بهبودی را تأیید نکرد، او گفت که تاریخ همیشه تکرار نمی شود، اما اغلب قافیه می شود.

علامت قیمت 0.2 دلار برای Dogecoin یکی از سخت ترین مقاومت ها برای شکستن است. فشار فروش کوتاه‌مدت در این محدوده قیمت شروع به افزایش می‌کند و به کاهشی دامن می‌زند که بازار هنوز برای بیش از چهار هفته از آن بهبود نیافته است.

در حال حاضر، احساسات کلی بازار صعودی است و Dogecoin ممکن است برای ادامه رشد فعلی خود از این موج عبور کند. سکه میم باید 17 درصد دیگر از سطح فعلی خود رشد کند تا به قیمت 0.2 دلار برسد. با قضاوت بر اساس رونق معاملات نهنگ، رسیدن به این نقطه عطف در کوتاه مدت ممکن است، زیرا کمبود عرضه به تدریج ظاهر می شود.

مرتبط با

احساسات پیرامون تایید بالقوه ETF اتریوم در این هفته احتمالاً قیمت Dogecoin و همچنین سایر میم کوین‌ها را به بالاترین حد خود می‌رساند. فراتر از هدف کوتاه مدت 0.2 دلار، هدف بلند مدت سکه روی 1 دلار تعیین شده است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید