واکنش بنیانگذار Dogecoin (DOGE) به مرگ Kabosu


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بنیانگذار DOGE در مورد مرگ Kabosu اظهار نظر کرد
  • تاثیر ایلان ماسک بر DOGE

بیلی مارکوس که در سال 2013 با یکی دیگر از سازنده‌های نرم‌افزاری جکسون پالمر پیوست تا اولین ارز رمزنگاری شده میم به نام Dogecoin را ایجاد کند، برای بزرگداشت سگ افسانه‌ای شیبا اینو، کابوسو که روز جمعه درگذشت، به پلتفرم X نقل مکان کرد.

بنیانگذار DOGE در مورد مرگ Kabosu اظهار نظر کرد

Kabosu پس از تبدیل شدن به یک میم در سال 2010 از سازندگان Dogecoin الهام گرفت و این میم اصلی تبدیل به طلسم ارزهای دیجیتال شد.

مارکوس که در X با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود، پستی درباره کابوسو در حال صحبت با مرگ منتشر کرد، جایی که سگ گفت: «زمان رفتن فرا رسیده است». او از مرگ می پرسد که آیا او “دختر خوبی” است و مرگ پاسخ می دهد: “نه. به من گفته اند که تو بهترینی.”

جامعه میم ها از مارکوس حمایت کردند و میم هایی درباره ملاقات او با کابوسو و هارامبه، گوریلی که پس از مرگش در سال 2016 تبدیل به میم شد، منتشر کردند.

کابوسو روز جمعه در سن 19 سالگی در ژاپن درگذشت. صاحب این سگ، آتسوکو ساتو، این خبر غم انگیز را در وبلاگ خود به اشتراک گذاشت. حساب رسمی Dogecoin X پست خود را با جامعه میم کوین به اشتراک گذاشت.

مرتبط با

تاثیر ایلان ماسک بر DOGE

ایلان ماسک، یکی از حامیان بزرگ Dogecoin نیز در روز جمعه در توییتی به Kabosu ادای احترام کرد. DOGE و یکی دیگر از میم کوین های محبوب شیبا اینو (SHIB) به توییت صد میلیاردر با افزایش کوتاه مدت پاسخ دادند. ماسک در توییتی نوشت که کابوسو برای ملاقات با هارامبه، گوریلی که عشق جامعه اینترنتی را به دست آورد و در سال 2016 به یک میم تبدیل شد، «به آسمان عروج کرد»، گفت. یک کارگر باغ وحش مجبور شد این گوریل را به ضرب گلوله بکشد، زیرا کودک کوچکی را گرفتار کرد که سعی داشت از آن بالا برود. برای محافظت از خودش

اگرچه DOGE در ابتدا به عنوان یک شوخی و تقلید از بیت کوین شروع شد (کد BTC هنگام ایجاد آن استفاده شد)، در 7 تا 8 سال گذشته، میم کوین مورد توجه ایلان ماسک قرار گرفت و انگیزه زیادی به آن بخشید و به ترویج و گسترش آن کمک کرد. پذیرش آن به عنوان یک گزینه پرداخت و در نتیجه تبدیل آن از یک الگوی رفتاری به یک ارز دیجیتال واقعی.

مارکوس و ماسک اغلب در مورد X نظر رد و بدل می کنند و شیبتوشی ناکاموتو اغلب از مالک X و تلاش های او برای تبدیل توییتر سابق به یک “اپلیکیشن همه چیز” حمایت می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید