نظرات بنیانگذار Dogecoin (DOGE) در مورد سقوط بازار کریپتو


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • واکنش خالق دوج کوین به سقوط بیت کوین و کریپتو
  • پس از سقوط 10 درصدی بیت کوین، بازار کریپتو سقوط کرد

بیلی مارکوس که در شبکه‌های اجتماعی با نام مستعار شیبتوشی ناکاموتو شناخته می‌شود، با جکسون پالمر برای ایجاد ارز دیجیتال نمادین Dogecoin در سال 2013 به عنوان تقلیدی از بیت کوین، همکاری کرد. هر دو از آن زمان پروژه را ترک کردند و آن را به بنیاد Dogecoin واگذار کردند.

واکنش خالق دوج کوین به سقوط بیت کوین و کریپتو

با گذشت زمان، مارکوس به یک تأثیرگذار ارزهای دیجیتال با بیش از دو میلیون مخاطب تبدیل شد

زمانی که آلت کوین ها از دو ارز دیجیتال بزرگ یعنی بیت کوین و اتریوم عقب افتادند، بنیانگذار Dogecoin در توییتی نوشت: «کریپتوکارنسی کاملاً بد است». مارکوس به دلیل بدبینی خود نسبت به تجارت رمزنگاری معروف است و اغلب آن را با قمار مقایسه می کند.

توییت مارکوس زمانی ظاهر شد که قیمت بیت کوین یک شبه سقوط کرد که ناشی از چندین تحول بزرگ در فضای کریپتو بود.

پس از سقوط 10 درصدی بیت کوین، بازار کریپتو سقوط کرد

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین، ارز دیجیتال اصلی جهان، تقریباً 10.3 درصد از دست داده است، از منطقه 64600 دلار به منطقه 57650 دلار سقوط کرده است و در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین، بیش از ۱۱ درصد سقوط کرد. پس از از دست دادن سطح 3243 دلار در روز سه شنبه، این ارز با قیمت 2874 دلار معامله می شود.

Dogecoin نزدیک به 15٪ از 0.1458 دلار به 0.1242 دلار سقوط کرد، که در حال حاضر در آن قرار دارد.

اعتقاد بر این است که دلایل اصلی این کاهش، موسس بایننس CZ نقض قانون رازداری بانکی (BSA) و محکوم شدن به چهار ماه زندان برای اتهامات پولشویی در بایننس است. علاوه بر این، گزارش مشاغل بدتر از حد انتظار بود و ETFهای بیت‌کوین-اتریوم در هنگ کنگ نتوانستند انتظارات سرمایه‌گذاران را برآورده کنند، زیرا انتظار می‌رفت در روز اول معاملات از ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای در ایالات متحده بهتر عمل کنند.

در واقع، ETF های هنگ کنگ توانستند 12.4 میلیون دلار در معاملات، با 141 میلیون دلار ورودی به بیت کوین و بخشی از اتریوم، تولید کنند. ETFهای نقدی ایالات متحده در زمان راه اندازی بسیار فراتر از این ارقام بودند، با 740 میلیون دلار دارایی و 4.6 میلیارد دلار حجم معاملات.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید