دوج کوین (DOGE) سیگنال خرید بزرگی می دهد: تحلیلگر


به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال با نام مستعار علی، شاخص متوالی TD (Tom Demark) هدایا یک سیگنال خرید عمده در نمودار سه روزه Memecoin Dogecoin پیشرو.

چارتیست پیش بینی کرد که قیمت DOGE ممکن است در آینده نزدیک بهبود یابد.

TD Sequential ابزار قدرتمندی است که توسط تحلیلگران فنی برای تعیین زمانی که یک دارایی خاص در آستانه معکوس کردن روند خود است، استفاده می‌کند. تام دیمارک، بنیانگذار و مدیر عامل DeMark Analytics، برای اولین بار این ابزار را در سال 1994 در کتاب خود “علم جدید تحلیل فنی” معرفی کرد.

مرتبط با

این استراتژی از دو جزء اصلی تشکیل شده است: تنظیم نه شمعی (تحرک) و یک شمارش معکوس 13 شمعی (فرسودگی روند). هنگامی که شمارش معکوس به یک سطح معین نزدیک می شود، نشانگر یک تغییر روند احتمالی را نشان می دهد. برای شروع یک شمارش معکوس، ابتدا باید یک تنظیمات خاص ایجاد شود.

تا زمان انتشار، قیمت میم سکه پیشرو در 24 ساعت گذشته ثابت مانده است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayDogecoin در اوایل این هفته به یک نقطه عطف بزرگ رسید و از 90 میلیون آدرس فراتر رفت.

با این حال، به نظر می‌رسد که میم کوین فاقد کاتالیزورهای بالقوه‌ای است که می‌توانند قیمت آن را حتی بالاتر ببرند، زیرا به نظر می‌رسد که شور و شوق سکه‌های میم از اوایل امسال فروکش کرده است.

مرتبط با

ماه گذشته، Dogecoin با انتقادات جدیدی از سوی براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل مواجه شد. U.Today گزارش داد که این مدیر برجسته نظر داد او گفت تقلید بیت کوین برای صنعت خوب نیست. اما علی‌رغم انتقادهای معمول، این میم کوین به ظاهر بی‌معنی با ارزش بازار 17.7 میلیارد دلاری در بین 10 کوین مارکت کپ باقی مانده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید