Dogecoin (DOGE) با افت 86 درصدی معیار کلیدی با درام نهنگ روبرو شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در 24 ساعت گذشته، Dogecoin (DOGE)، محبوب‌ترین ارز رمزنگاری شده، شاهد تحولات هشداردهنده‌ای در زنجیره بوده است. بر اساس داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock، افت قابل توجهی در معیار ورود مالکان بزرگ تقریباً 86٪ وجود دارد. این معیار حرکت وجوه را به آدرس‌هایی که توسط سرمایه‌گذاران بزرگ یا نهنگ‌ها نگهداری می‌شود، ردیابی می‌کند.

مرتبط با

ورود مالکان بزرگ از 428.72 میلیون DOGE به 62.63 میلیون DOGE، معادل تقریباً 9.45 میلیون دلار کاهش یافت. چنین کاهشی نشان دهنده کاهش قابل توجه فعالیت خرید در میان این سهامداران عمده است. به طور معمول، کاهش این معیار نشان دهنده کاهش فعالیت خرید است. زیرا بسیاری از شرکت های بزرگ تمایل دارند دارایی های خود را قبل از انتقال به سردخانه از صرافی های متمرکز خریداری کنند.

""
منبع: به بلوک

همچنین کاهش قابل توجهی در Netflow دارندگان بزرگ وجود داشت که اطلاعاتی در مورد تغییرات موقعیت نهنگ ها و سرمایه گذارانی که بیش از 0.1٪ از عرضه را در اختیار دارند، ارائه می دهد. هفته گذشته با 411.69 میلیون DOGE وارد قلمرو مثبت شد اما از آن زمان به 31.71 میلیون DOGE کاهش یافته است. این تغییر در جریان خالص نشان دهنده تغییر در احساسات در میان بازیگران اصلی است که به طور بالقوه باعث کاهش موقعیت یا فروش می شود.

قیمت Dogecoin (DOGE) چقدر خواهد بود؟

به طور همزمان، قیمت Dogecoin طی روز گذشته شاهد روندهای متفاوتی بوده است. دیروز 2.57 درصد زیان و امروز 1.46 درصد کاهش دیگر ثبت شد. در حال حاضر با قیمت 0.152 دلار به ازای هر ارز دیجیتال DOGE معامله می شود.

""
مبدل DOGE به USD CoinMarketCap

مرتبط با

اثرات کاهش فعالیت نهنگ بر قیمت دینامیک Dogecoin قابل توجه است. از لحاظ تاریخی، اقدامات سهامداران بزرگ تأثیر قابل توجهی بر تحرکات بازار داشته است. بنابراین، کاهش ناگهانی فعالیت نهنگ ها می تواند منجر به افزایش نوسانات در بازار شود یا نشان دهنده تغییرات در احساسات سرمایه گذاران نهادی باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید