Dogecoin (DOGE) با کاهش 38 درصدی حجم با رد شدن روبرو می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تلاش گاوهای نر دوج کوین (DOGE) برای بالا بردن قیمت ارز دیجیتال به بالای سطح 0.153 دلار یک شبه به شدت رد شد. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در حال حاضر با قیمت 0.1526 دلار معامله می شود که در 24 ساعت 1.17 درصد کاهش یافته است. قیمت سقوط – فروپاشی یک جهش بلندپروازانه از پایین ترین سطح 0.1491 دلار به سطح فعلی، تلاش آنها را از مسیر خارج کرد.

نمودار قیمت DOGE از طریق TradingView

Dogecoin همیشه برای شکست تلاش می کند. در حالی که یک کاتالیزور داخلی قطعی برای هدایت رشد خود ندارد، اما توانسته است رشد خود را از احساسات کلی بازار بسیج کند. با این حال، این برای افزایش علاقه در چند ساعت گذشته کافی نبود. حجم معاملات سکه Meme با کاهش 38 درصدی به 1,160,682,932 دلار رسید.

این سطح از حجم خرده فروشی با علاقه کلی جامعه Dogecoin تناسبی ندارد. پسندیدن گزارش شده است در اطلاعیه قبلی U.Today، طرفداران Dogecoin قویاً اضافه شدن DOGE به X Payments را پیش بینی می کردند. انتظار این است که پس از فعال شدن Dogecoin، تقاضای بیشتری برای DOGE وجود داشته باشد، بنابراین ارزش بیشتری به DOGE در دراز مدت اضافه می کند.

همانطور که در نمودار DOGE 4H نشان داده شده است، شاخص قدرت نسبی دوج کوین (RSI) روی 53 قرار دارد که کمی بالاتر از میانگین است. یه مقدار فشار از اینجا هست نهنگ های DOGE معکوس شدن روند نزولی در حجم روزانه می تواند به عنوان یک کاتالیزور اصلی برای قیمت های بالاتر عمل کند.

با آوازی از اکوسیستم Dogecoin با استفاده از نفوذ آنها هنوز مشخص نیست که کاتالیزور بعدی رشد در کل بازار از کجا خواهد آمد.

در دوره از سال تا به امروز (YTD)، Dogecoin نسبت به کل بازار 68٪ عملکرد بهتری داشته است. اگر این سرعت را حفظ کند، بدون توجه به روند نزولی فعلی، می تواند سه ماهه دوم را با یک نوت مثبت به پایان برساند. به طور کلی، هدف قیمت فوری سکه 0.16 دلار تعیین شده است تا به بالاترین حد در چهار هفته برسد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید