رتبه بندی Dogecoin (DOGE) چشم XRP، آیا افزایش 10 درصدی آن را به جلو می برد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت Dogecoin (DOGE) امروز افزایش چشمگیری را تجربه می کند و 10 درصد افزایش یافته است تا ارزش آن به 0.1986 دلار برسد. ممکوین غالب در 24 ساعت گذشته 3.68 درصد و در دوره 7 روز گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافته است.

در حال اجرا برای رتبه بندی XRP

با توجه به وضعیت گسترده‌تر اکوسیستم ارز دیجیتال، این رالی فعلی برای Dogecoin یک حرکت بلندپروازانه است. پس از بیش از 7 روز کاهش و رشد نامنظم، چشم انداز رشد فعلی Dogecoin یکی از بهترین ها در بین 10 ارز دیجیتال برتر و به ویژه بسیار بیشتر از XRP است.

نزدیک به XRP، Dogecoin چشم به حرکتی دارد که می تواند ارز دیجیتال را از نظر ارزش بازار شکست دهد. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار Dogecoin با 28,700,396,274 دلار در رتبه هشتم قرار دارد در حالی که ارزش بازار XRP با 34,118,304,117 دلار در رتبه هفتم قرار دارد.

در حالی که این شکاف هنوز بسیار زیاد است، اگر روند Dogecoin در تحت الشعاع قرار دادن XRP ادامه یابد و اکثریت آلتکوین ها ادامه یابد، این معکوس می تواند به زودی اتفاق بیفتد.

نبرد در 10 نفر برتر

مدت‌هاست که به عنوان بزرگترین و دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، مکان غیر منقول تضمین شده است که فقط بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از آن پیشی می‌گیرند. اگرچه پیش‌بینی‌هایی وجود دارد که ممکن است در آینده تغییر کند، آلت‌کوین‌های باقی‌مانده بازده‌های متفاوتی را در سال گذشته ثبت کرده‌اند.

سولانا یک بار بایننس کوین (BNB) را معکوس کرد، زیرا قیمت در نیمه دوم سال 2023 احیا شد. اخیراً، Toncoin (TON) توانست جایگزین Cardano شود و نهمین ارز دیجیتال با ارزش بازار شود. به دلیل تغییرات دائمی در ارزش گذاری در اکوسیستم، تبدیل Dogecoin به XRP ممکن است زودتر از حد انتظار رخ دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید