در صورت تحقق این مدل، Dogecoin (DOGE) به دنبال افزایش قیمت دیوانه کننده خواهد بود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علاقه مندان به Dogecoin (DOGE) بهتر است در آنجا بنشینند که علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، یک توسعه بالقوه را نشان می دهد که بازی را تغییر می دهد. تجزیه و تحلیل کارشناسان نشان می دهد که TD Sequential، یک اندیکاتور فنی شناخته شده، سیگنال خرید را در نمودار روزانه Dogecoin چاپ کرده است.

این سیگنال به یک روند صعودی اشاره می کند که یک تا چهار روز طول می کشد و زمان های هیجان انگیزی را برای ارز دیجیتال اصلی الهام گرفته از میم ها نشان می دهد.

برای کسانی که نمی دانند، TD Sequential با شناسایی نقاط فرسودگی احتمالی در روند بازار کار می کند. هنگامی که اندیکاتور سیگنال خرید می دهد، همانطور که در حال حاضر برای DOGE انجام می دهد، به این معنی است که روند نزولی فعلی به پایان خود نزدیک می شود و به طور بالقوه می تواند راه را برای روند صعودی قیمت ها هموار کند.

نمای قیمت Dogecoin (DOGE).

در حال حاضر، Dogecoin با قیمت 0.163 دلار به ازای هر DOGE معامله می شود که عملکرد نسبتاً پایداری در طول هفته است. علیرغم شروع با افزایش متوسط ​​0.67٪، نگاه دقیق تر به نمودار هفتگی روند صعودی بارزتری را نشان می دهد، با DOGE 16٪ از پایین ترین سطح هفتگی خود در 0.139 دلار.

شایان ذکر است، در 24 ساعت گذشته، Dogecoin حرکت قدرتمندی از خود نشان داده است، با افزایش بیش از 5.6٪ و عملکرد بهتر از سایر همتایان خود، و در بین 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، پیشتاز است.

مارتینز از ارائه پیش‌بینی دقیق قیمت برای Dogecoin خودداری می‌کند. با این حال، اگر سیگنال TD Sequential درست ثابت شود، می‌تواند به این معنی باشد که بالاترین محلی اخیر 0.2 دلار ممکن است هدف نهایی سفر قیمت DOGE نباشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید