Dogecoin (DOGE) سیگنال مهمی داد، آیا Cardano (ADA) تشکیل دو بالا را تشکیل داد؟ پیرایش شیبا اینو (SHIB) آغاز می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کاردانو با مشکلاتی مواجه است
  • شیبا اینو وارد پیرایش می شود

دوج کوین، ارز رمزنگاری شده مورد علاقه بازار، سیگنال هایی می دهد که ممکن است نشان دهد که در مرحله بعدی کجا خواهد رفت. اخیراً دارایی روند کاهشی را نشان داده است که اغلب به عنوان یک علامت هشدار دهنده از کاهش بالقوه قیمت در نظر گرفته می شود.

با بررسی نمودار قیمت فعلی، می توانیم تعیین کنیم که سطح پشتیبانی محلی برای DOGE حدود 0.1048 دلار است. این نقطه ای است که قیمت قبلاً قبل از بازگشت تثبیت شده بود. در جهت صعودی، یک سطح مقاومت واضح در حدود 0.1439 دلار وجود دارد که آزمایش شد اما در جلسات معاملات اخیر نتوانست به طور قانع کننده ای شکسته شود.

DOGEUSDT
نمودار Dogecoin/USDT از TradingView

روند نزولی در حجم با ثباتی که در قیمت ها پس از افزایش قابل توجه مشاهده می شود همزمان است. این الگو نشان می دهد که اگرچه علاقه به خرید DOGE با قیمت های بالاتر کاهش یافته است، بازار حرکت مورد نیاز برای حفظ حرکت صعودی را از دست داده است.

این لزوماً کاهش را تضمین نمی کند، زیرا سایر عوامل بازار ممکن است برای تحریک علاقه خریدار وارد عمل شوند. با این حال، اگر DOGE با ادامه حجم پایین به زیر سطح حمایت فعلی برسد، این می‌تواند روند نزولی را تایید کند و زمینه را برای کاهش بیشتر فراهم کند.

کاردانو با مشکلاتی مواجه است

کاردانو الگوهایی را به نمایش می گذارد که باعث ایجاد شک در جامعه تجاری می شود. نگاهی دقیق تر به نمودارها، ساختاری شبیه سازند دو بالا را نشان می دهد. یک الگوی معکوس فنی نزولی، این الگو زمانی اتفاق می‌افتد که یک دارایی دو بار متوالی به قیمت بالایی می‌رسد، با کاهش متوسط ​​بین دو اوج.

از نظر بصری توسط دو قله در سطح قیمت تقریباً یکسان تعریف می شود و معمولاً با کاهش ارزش دنبال می شود. این نشان می دهد که دارایی در این نقطه بالا با مقاومت روبرو است و نمی تواند از این سطح فراتر رود.

هنگامی که آخرین نمودار ADA تجزیه و تحلیل می شود، توکن دو قله متفاوت را نشان می دهد که نشان دهنده مقاومت قوی در آن سطح است. به نظر می رسد که اوج اول با یک فروش مواجه شده است که باعث کاهش قیمت ها شده است، اما قیمت ها دوباره به سطح مشابهی افزایش یافت و دومین قله را تشکیل داد.

سطح پشتیبانی ADA در حال حاضر نزدیک به 0.580 دلار است که با تلفیق های قبلی مشخص شده است. اگر الگوی دوباله درست باشد، ممکن است شاهد کاهش قیمت به سمت این سطح حمایت باشیم.

همزمان با قسمت های بالای دوبل، مقاومت در حدود 0.738 دلار است. شکست بیش از این سطح سناریوی دو بالای صفحه را باطل می کند و به طور بالقوه منجر به ادامه صعود می شود.

شیبا اینو وارد پیرایش می شود

بازار شیبا اینو را با دقت زیر نظر دارد زیرا این دارایی اخیراً نشانه هایی از اصلاح قیمت را نشان داده است. کریپتوکارنسی که بسیار شایعه شده است، که رشد قابل توجهی داشته است، با واقعیت مکانیک بازار با یک معکوس بالقوه در افق روبرو شده است.

نمودار قیمت فعلی نشان می دهد که SHIB با مقاومت 0.00003888 دلاری مواجه است، جایی که حرکت صعودی شروع به کاهش کرده است. این علامت مقاومت بسیار مهم است، زیرا چندین بار آزمایش شده است و دارایی برای حفظ یک صعود مداوم فراتر از این نقطه تلاش کرده است.

از جنبه منفی، سطوح پشتیبانی اکنون در کانون توجه قرار دارند. اولین حمایت قابل توجه در حدود 0.00003286 دلار است و این سطح در صورت ادامه روند نزولی می تواند نقشی حیاتی ایفا کند. شکستن زیر این سطح می‌تواند باعث فروش بیشتر شود و احتمالاً SHIB را به آزمایش سطح پشتیبانی بعدی نزدیک به 0.00002920 دلار سوق دهد.

یکی از نشانه های شروع مرحله اصلاح کاهش شتاب خرید و همچنین افزایش فشار فروش است. این ترکیب اغلب مقدم بر یک روند نزولی است زیرا نشان می دهد که احساسات معامله گران از یک روند صعودی به یک روند نزولی در حال تغییر است.

اگر SHIB نتواند بالاتر از سطح حمایت فوری بماند، ممکن است شاهد کاهش قیمت به سمت حمایت پایین تر در $0.00002836 باشیم. در اینجا گاوها ممکن است فرصتی برای به دست آوردن مجدد کنترل داشته باشند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید