خالق دوج کوین (DOGE) راز خود را برای زنده ماندن در حمام خون کریپتو فاش می کند


بیلی مارکوس، همچنین با نام شیبتوشی ناکاموتو، یکی از خالقان و بنیانگذاران Dogecoin (DOGE)، اخیراً دیدگاه خود را در مورد هدایت تلاطم بدنام بازار ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته است.

در زمانی که فروش هشت روزه گذشته در بازار کریپتو به تازگی تثبیت شده است، مارکوس توصیه کرد که سرمایه گذاری در کریپتو مانند انداختن پول در آتش است. او استدلال می کند که این طرز فکر باعث می شود نوسانات بازار قابل تحمل تر باشد.

مرتبط با

به نظر می رسد رکود اخیر بازار که تأثیر قابل توجهی بر ارزهای رمزپایه داشته است متوقف شده است. قیمت بیت کوین به 58400 دلار کاهش یافت که پایین ترین سطح از اوایل ماه مه است. شاخص TOTAL کاهش 6 درصدی را در ارزش کلی بازار کریپتو نشان داد که منجر به خروج 136 میلیارد دلار شد. علاوه بر این، بیش از 300 میلیون دلار موقعیت در عرض 24 ساعت منحل شد.

با وجود لحن طنزآمیز و طعنه آمیز ناکاموتو، رویکردی که او ارائه می دهد می تواند درس ارزشمندی به سرمایه گذاران بدهد. توصیه به نزدیک شدن به سرمایه گذاری های کریپتو با درجه ای از جدایی می تواند به سرمایه گذاران کمک کند تا انتظارات خود را مدیریت کنند و آرامش خود را در طول نوسانات بازار حفظ کنند.

مرتبط با

سخنان مارکوس در لحظه ای حساس بیان می شود که احساسات بازار به شدت تحت تأثیر ترس است. فروش در میان اخبار منفی در مورد Mt.Gox به اوج خود رسید و فضای بسیار محتاطانه ای را در بین سرمایه گذاران ایجاد کرد. با این حال، بهبود پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح محلی، بارقه‌ای از امید ایجاد کرد.

""
مبدل DOGE به USD CoinMarketCap

مانند بسیاری از دارایی های دیجیتال دیگر، Dogecoin نیز از فروش در امان نبود. بنابراین، قیمت محبوب ترین ارز رمزنگاری شده میم بیش از 8 درصد کاهش یافت و به 0.113 دلار رسید. با این حال، جالب اینجاست که قیمت DOGE پایین‌ترین حد تعیین‌شده در 18 ژوئن را به‌روزرسانی نکرد، که می‌تواند نشانه‌ای از تقاضای قوی باشد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید