خالق Dogecoin (DOGE) سکوت در مورد ETF اتریوم را شکست


در یک بحث اخیر در رسانه های اجتماعی، بیلی مارکوس، یکی از نویسندگان Dogecoin نظر خود را در مورد تصمیم آینده SEC در مورد وجوه قابل معامله در مبادلات مبتنی بر اتریوم ارائه کرد. مارکوس در پاسخ به یک پست مشکوک در مورد سرنوشت ETF های ETH، موضعی به همان اندازه بدبینانه اتخاذ کرد و به این معنی اشاره کرد که وضعیت فعلی تنظیم کننده “به خطر افتاده” چندان برای تایید بالقوه کارساز نیست.

بیانیه مارکوس در حالی است که انتظارات در مورد موقعیت قانونی اتریوم به عنوان بخشی از بحث های ETF SEC در حال افزایش است. اسکات جانسون، وکیل مالی اخیراً اشاره کرده است که طبقه بندی قانونی اتریوم در تصمیمات آتی ETF برجسته خواهد بود. او با اشاره به نگرانی‌ها در مورد ماهیت امنیتی آن، وضعیتی که ETF بیت‌کوین با آن مواجه نیست، به عدم تمایل رگولاتور برای تأیید سهام اعتماد کالا برای اتریوم اشاره کرد.

وضعیت فعلی ETF های اتریوم

تاریخ تصمیم قریب الوقوع برای برنامه های کاربردی ETF اتریوم VanEck و ARK Invest که به ترتیب برای 23 و 24 می تعیین شده است، که در حال حاضر یک هفته مانده است، گمانه زنی ها را در صنعت کریپتو تشدید کرده است. علیرغم انتظارات مبنی بر اینکه اتریوم به دلیل شکست مقرراتی رد شود، مبنای دقیق رد احتمالی SEC همچنان نامشخص است.

اظهارات مارکوس تردیدهایی را در مورد چشم انداز ETF های اتریوم ایجاد می کند و منعکس کننده احساسات گسترده تر جامعه ارزهای دیجیتال در مورد موانع نظارتی است.

هنوز سؤالات بی پاسخی در مورد اینکه موانع نظارتی تا چه حد از پذیرش انبوه اتریوم و آلت کوین ها جلوگیری می کند و اینکه آیا فرصت های سرمایه گذاری جایگزین وجود خواهد داشت وجود دارد.

همچنین بحث‌هایی در مورد اثربخشی و عادلانه بودن چارچوب نظارتی وجود دارد. حامیان رهنمودهای واضح تری می خواهند، در حالی که مخالفان از بیش از حد مقررات انتقاد می کنند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید