خالق Dogecoin (DOGE) سکوت را در مورد ETF Dogecoin شکست


بیلی مارکوس، یکی از سازندگان Dogecoin معروف به “Shibetoshi Nakamoto” نظرات خود را در مورد گمانه زنی های فزاینده در مورد تایید احتمالی SEC از Dogecoin ETF بیان کرده است. چنین صحبت هایی در بحبوحه تحولات قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال، از جمله ظهور ETF بیت کوین و تصمیم گیری در مورد ETF اتریوم صورت می گیرد. بنابراین علاقه مندان به کریپتو شروع به تعجب کردند که چه کسی ممکن است در صف بعدی برای دریافت راه حل های مشابه خود باشد.

مرتبط با

اگرچه Dogecoin به عنوان یک رمزارز میم ظاهر شد، استفاده از آن برای بیش از یک دهه بوده است و بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک در سراسر جهان از DOGE به عنوان یک وسیله پرداخت استفاده کرده‌اند.

شور و شوق فعالان بازار بیشتر با این واقعیت تقویت می شود که Dogecoin به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی نمی شود و آن را به یک نامزد امیدوارکننده برای ETF تبدیل می کند. به عنوان مثال، در اوایل سال جاری، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) معاملات آتی مشتقات کوین بیس در Dogecoin را تأیید کرد که نشان دهنده تأییدیه تنظیم کننده است.

این تایید به عنوان نقطه عطفی در نظر گرفته می شود که می تواند راه را برای موسسات مالی سنتی برای تعامل رسمی تر با DOGE هموار کند.

آیا ETF Dogecoin یک نگرانی است؟

دوج کوین در حال حاضر هشتمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 24.25 میلیارد دلار و حجم معاملات روزانه 2.86 میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال با قیمت 0.168 دلار معامله می‌شود که بسیار پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 0.74 دلار است که در می 2021 به دست آورده بود.

""
مبدل DOGE به USD CoinMarketCap

مرتبط با

از سوی دیگر، در حالی که امکان ایجاد یک ETF Dogecoin مزایای آشکاری مانند مشارکت نهادی بیشتر و مشروعیت بازار را ارائه می‌دهد، همچنین نگرانی‌هایی را در مورد افزایش نفوذ موسسات مالی سنتی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید