اگر این اتفاق بیفتد، Dogecoin (DOGE) می تواند 10 برابر به 1 دلار افزایش یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

عملکرد Dogecoin در طول سال 2024 برای تماشا خیلی هیجان انگیز نبوده است. میم کوین اصلی به آرامی ارزش خود را از دست می دهد بدون اینکه نشانه ای از افزایش نوسانات قریب الوقوع را نشان دهد. با این حال، ممکن است همه چیز همچنان برای DOGE مثبت باشد.

به طور کلی، کسانی که ادعا می کنند که DOGE بی علاقه است، درست می گویند. حدود نه سال و نیم است که روند نزولی یا جانبی داشته است. یک دوره بود که بیش از 30000 درصد از پایین ترین سطح در سال های دیگر پمپاژ کرد و دیگری که نزدیک به 6000 درصد پمپاژ کرد.

نمودار DOGEUSDT
نمودار Dogecoin/USDT از TradingView

از زمان بالاترین رکورد قبلی، یک حرکت جانبی قابل مقایسه با الگوهای گذشته وجود داشته است. معمولاً هشت تا نه ماه طول می کشد تا Dogecoin پس از نصف شدن بیت کوین شاهد افزایش قابل توجهی باشد. با توجه به اینکه آخرین نصف شدن بیت کوین فقط دو ماه پیش بود، پیشرفت قابل توجهی برای DOGE ممکن است تا دسامبر یا اوایل فوریه رخ ندهد.

مرتبط با

روند صعودی فعلی ممکن است بیشتر کاهش یابد و قیمت ها ممکن است به محدوده 8-10 سنت بازگردند. چند ماه قبل از اینکه Dogecoin محبوبیت پیدا کند و دستاوردهای قابل توجهی را در آگوست 2020 تجربه کند، یکی از این روندها با کاهش و اصلاح حدود 30٪ مواجه شد.

Dogecoin مدتی است که حرکات گسترده‌تری در بازار میم کوین دنبال می‌کند، اما مهم است که چرخه‌های تاریخی را در نظر بگیریم. به نظر می رسد دوج کوین با توجه به روند تاریخی خود، آماده پیشرفت قابل توجهی است. در حالی که در حال حاضر هیجان زیادی وجود ندارد، هنوز هم شانس خوبی وجود دارد که DOGE به 1 یا 2 دلار برسد.

توجه به بازار گسترده‌تر و صنعت میم کوین در اینجا کلیدی است. با محبوب شدن دوباره میم ها، Dogecoin به طور پیوسته در حال افزایش است. اگر خوش شانس باشیم شاهد ادامه همین روند خواهیم بود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید