آیا Dogecoin (DOGE) می تواند به بالاترین سطح سالانه بازگردد؟ اتریوم (ETH) در آستانه پیشرفت، سولانا (SOL) از بقیه بازار عقب مانده است: چرا


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اتریوم همچنان به روز است
  • سولانا جلو می رود

از زمانی که Dogecoin به پایین ترین حد خود رسیده است، قیمت آن 16٪ افزایش یافته است. اکنون با 0.22 دلار، نزدیک به بالاترین قیمت خود در تمام سال است. برخی از افرادی که بازار را تماشا می کنند فکر می کنند که این افزایش ممکن است مدت زیادی دوام نیاورد و قیمت دوباره کاهش یابد.

با نگاهی به نمودار قیمت، Dogecoin اخیراً عملکرد خوبی داشته است. بالاتر از آستانه رشد دارایی 0.179 دلار باقی می ماند. اگر بتواند بالاتر از این سطح قیمت بماند، می‌توانیم شاهد ادامه افزایش باشیم، زیرا این با نقطه‌ای که اصلاحات آغاز می‌شود همزمان است.

DOGEUSD
نمودار Dogecoin/USD از TradingView

آینده Dogecoin تا حد زیادی به این بستگی دارد که آیا ما به تعامل با آن ادامه می دهیم یا خیر. قبلاً محبوبیت زیادی پیدا کرده بود، به خصوص به لطف رسانه های اجتماعی و برخی افراد مشهور که در مورد آن صحبت می کردند. اما نمی توان گفت که آیا همچنان محبوب خواهد بود و آیا مردم فکر می کنند که نه تنها برای سرگرمی بلکه برای چیزهای دیگر نیز مفید است.

در حال حاضر، به نظر می رسد دوج کوین بالاترین قیمت امسال را داشته باشد. با این حال، کسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند باید مراقب باشند. دو سطح قیمتی مهم (0.155 دلار و 0.11 دلار) وجود دارد که می تواند از افت بیش از حد قیمت جلوگیری کند. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در 59.97 است که به ما می گوید که فضایی برای رشد وجود دارد اما سوخت هنوز پیدا نشده است.

اتریوم همچنان به روز است

اتریوم به قیمت پیش از این دست نیافتنی 3600 دلار نزدیک می شود. این بار اتریوم ممکن است بتواند به جلو حرکت کند.

قیمت اتریوم افزایش یافت و کاهش یافت، و آزمایش کرد که سطوح حمایت چقدر قوی است و آیا خریداران (گاوها) می توانند به افزایش قیمت ادامه دهند یا خیر. سطح 3600 دلار مهم است زیرا اتریوم قبلاً برای عبور از این سطح با مشکل مواجه بود. حالا همه نگاه می کنند تا ببینند بالاخره می تواند این کار را انجام دهد یا خیر.

با نگاهی به نمودار قیمت اتریوم، متوجه می‌شویم که این اتریوم واقعاً در تلاش است تا سد ۳۶۰۰ دلاری را بشکند. به نظر می رسد که برای یک صعود بزرگ آماده می شود. در نمودار نشانه‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد اگر اتریوم به طور کامل بالای 3600 دلار بسته شود، قیمت می‌تواند افزایش یابد.

نمودار قیمت‌های مهمی را به ما نشان می‌دهد که به اتریوم کمک کردند تا بیش از حد سقوط نکند. یکی 3474 دلار و دیگری بزرگتر 3056 دلار است که میانگین متحرک 50 روزه در آن قرار دارد. این قیمت ها مانند یک ترامپولین برای اتریوم هستند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا بالاتر بروید.

اتفاق بعدی برای اتریوم ممکن است به این بستگی داشته باشد که آیا می‌تواند به عملکرد خوب خود ادامه دهد و بر 3600 دلار غلبه کند. اگر چنین است، این می تواند به معنای آغاز زمانی باشد که قیمت حتی بیشتر از این افزایش خواهد یافت.

سولانا جلو می رود

سولانا به دلایل اشتباه توجه را به خود جلب می کند. در حالی که سایر ارزهای دیجیتال در حال افزایش ارزش هستند، قیمت سولانا در حال کاهش است. این برای بسیاری تعجب آور است زیرا روحیه عمومی در کریپتو کاملا مثبت است.

مردم اکنون در تلاشند تا دریابند چرا سولانا عقب مانده است و به نظر می رسد برخی از مسائل فنی در شبکه مقصر هستند. این مسائل باعث می شود که تراکنش ها به دلیل ترافیک زیاد با شکست مواجه شوند و در نتیجه شبکه قطع شود.

وقتی به نمودار قیمت سولانا نگاه می کنیم، می بینیم که ارزش آن در حدود 184.02 دلار است که نسبت به اخیر کمتر است. این کاهش ممکن است به نگرانی در مورد مسائل تراکنش های شبکه مربوط باشد. این نگرانی‌ها باعث ایجاد تردیدهایی در مورد اینکه چه زمانی سولانا می‌تواند این مسائل را حل کند، ایجاد کرده است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید