برنامه‌نویس Dogecoin به‌روزرسانی شماره توالی مهم را به اشتراک می‌گذارد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بلاک چین Dogecoin بسیار سریع در حال تکامل است، و این با آخرین به روز رسانی از توسعه دهنده اکوسیستم برتر Alex at X، معروف به MyDogeCTO مشهود است. راستی به گفته الکس، MyDogeWallet، کیف پول غالب غیر حضانت پول میم، قرار است از Doginals و استانداردهای توکن DRC-20.

این نوآوری‌ها بر اساس میراث بیت‌کوین است که در حال حاضر بر اساس جریان Ordinals و Inscriptions رشد می‌کند. با خدمت Doginals به عنوان Ordinals در Dogecoin، توسعه دهندگان و اعضای اکوسیستم DOGE در مسیر پیوستن به انقلاب میم کوین هستند.

مرتبط با

طبق به‌روزرسانی به اشتراک گذاشته شده توسط MyDogeCTO، آزمایش‌های DRC-20 با رابط کاربری (UI) و Doginals در حال حاضر ادامه دارد. جدول زمانی پیشنهادی برای انتشار این آخر هفته خواهد بود و آن Ordinal ها را در کیف پولی قرار می دهد که توسط اکثر دارندگان بومی Dogecoin استفاده می شود.

پشتیبانی از NFT ها و Inscriptions در Dogecoin نشان دهنده گام جسورانه دیگری است که به نفع اکوسیستم Dogecoin است. علیرغم اینکه ارزشمندترین میم کوین در صنعت است، بسیاری از مردم Dogecoin را متهم کرده اند که هیچ ویژگی قرارداد هوشمندی را فراتر از نقش اصلی خود به عنوان یک سکه پرداخت ارائه نمی دهد.

برخلاف شیبا اینو (SHIB) شیباریومو شرکت توکن‌سازی Floki، TokenFi، و همچنین Dogecoin، اخیراً پیشرفت چشمگیری در این زمینه نداشته‌اند. به لطف استاندارد DRC-20، نوآوران اکوسیستم اکنون می‌توانند خلاقیت خود را با برنامه‌های کاربردی جدیدی که ممکن است راه‌هایی برای افزایش تقاضا برای Dogecoin نیز ارائه دهند، ابراز کنند.

مرتبط با

تأثیر بر قیمت اکنون عمدتاً به سرمایه گذاران خرد بستگی دارد. نهنگ ها در اکوسیستم. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin با 0.1629 دلار دست به دست می شود که در 24 ساعت گذشته 1.29 درصد کاهش داشته است. به نظر می رسد این یک دوره آرامش پس از اقدام قیمت التقاطی ثبت شده تا کنون در این هفته باشد.

انتظار می‌رود در درازمدت بهبود مشخصی صورت گیرد، به‌ویژه اگر ادغام DRC-20 و Doginals با MyDogeWallet طبق برنامه‌ریزی پیش رود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید