خالق Dogecoin دخالت در پروژه جدید Shiba Inu-Inspired را رد کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

خالق دوج کوین (DOGE). بیلی مارکوس او صراحتا هرگونه دخالت در پروژه نوپای شبوشی را رد کرد. این تکذیب پس از طرح سوالاتی از سوی جامعه درباره مشارکت احتمالی او با این پروژه صورت گرفت.

Sheboshis که با توکن SHEB مشخص می شود، از رمزارز معروف الهام گرفته شده است شیبا اینو (SHIB) و مجموعه NFT Shiboshis. در حالی که شیبوشی ها در جامعه SHIB حمایت به دست آورده اند، شیبوشی ها موجودیت جداگانه ای در شبکه اتریوم باقی می مانند. ادعا می‌کند که پیشینه‌ای دارد که در آن SHEB «همسر» SHIB، توکن اصلی Shiba Inu است.

وب سایت پروژه به وضوح بیان می کند که SHEB یک سکه میم است که ارزش واقعی یا انتظاری از بازده مالی ندارد. او تاکید می کند که هیچ تیم یا نقشه راه رسمی وجود ندارد و شیبا اینو یا شیباریوم تنظیم.

اول ایمنی، بعد سینه

آخرین داده های بازار نشان می دهد که در مدت زمان کوتاهی قیمت SHEB افت شدید 32 درصدی را تجربه کرده است. این روند نزولی بر نوسانات و ریسک‌های ذاتی سرمایه‌گذاری در توکن‌های مبهم و ناآشنا، به‌ویژه در فضای کریپتو تأکید می‌کند.

""
SHEB به USD CoinMarketCap

هر چند که از برخی جهات جلب توجه می کند STR جامعه، ماهیت مشکوک شبوشی ها، و فقدان مبانی روشن، سرمایه گذاران بالقوه را ملزم می کند که محتاط باشند. فقدان یک تیم رسمی، نقشه راه، یا پیوندهایی با پروژه‌های تثبیت‌شده، نگرانی‌هایی را در مورد مشروعیت و دوام طولانی‌مدت پروژه ایجاد می‌کند.

مانند هر فرصت سرمایه گذاری در فضای کریپتو، به سرمایه گذاران توصیه می شود که با احتیاط و احتیاط عمل کنند. شروع پروژه‌ها و توکن‌های نامشخص بدون تحقیق کامل می‌تواند افراد را در معرض خطرات مالی و زیان‌های احتمالی قرار دهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید