وقتی بیت کوین 55000 دلار از دست می دهد، خالق Dogecoin سکوت می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مارکوس اظهار داشت که بیت کوین از پایین در حال سقوط است
  • بیت کوین به 53870 دلار کاهش یافت

بیلی مارکوس که با نام شیبتوشی ناکاموتو در توییتر/X شناخته می شود و در سال 2013 با جکسون پالمر دوج کوین را پایه گذاری کرد، یک تأثیرگذار رمزنگاری محبوب در پلت فرم رسانه های اجتماعی فوق الذکر است.

در حالی که حمام خون بیت کوین ادامه دارد، او طنز تاریکی را توییت کرد. این افشاگری ها از روز پنجشنبه آغاز شد، زمانی که بزرگترین ارز دیجیتال جهان نزدیک به سطح قیمت 57000 دلار سقوط کرد.

مرتبط با

مارکوس اظهار داشت که بیت کوین از پایین در حال سقوط است

یکی از سازندگان Dogecoin در روز استقلال ایالات متحده در پلتفرم X ظاهر شد، در مورد سقوط بیت کوین اظهار نظر کنایه آمیزی کرد و جشنی را در مورد 4 جولای در توییتر منتشر کرد.

او با ایموجی «چهره خندان با اشک» در توییتی نوشت: «چهارم تیرماه مبارک». این توییت با نموداری همراه بود که نشان می داد بیت کوین به 55465 دلار سقوط کرده است.

هنگامی که بیت کوین در روز پنجشنبه بسیار به زیر 58000 دلار سقوط کرد، شیبتوشی ناکاموتو در توییتی نوشت: بیت کوین لعنتی. روز قبل، او به تعداد زیادی از بیت‌کوین‌ها و بیت‌کوین‌های ماکسی که بزرگترین ارز دیجیتال را ایده‌آل کرده بودند، پاسخ داد و ادعا کرد که این ارز «نماینده آزادی» است. مارکوس در توییتی نوشت: «وقتی قیمت کاهش می‌یابد، آزادی به آرامی از بین می‌رود».

بیت کوین به 53870 دلار کاهش یافت

در 24 ساعت گذشته، طلای دیجیتال 10.67 درصد از ارزش خود را از دست داد و از منطقه 60,341 دلاری به 53,879 دلار سقوط کرد. در مجموع، از روز دوشنبه، بیت کوین بیش از 15 درصد از ارزش خود را از دست داده است و قیمت آن نزدیک به 10000 دلار کاهش یافته است.

تا کنون، بیت کوین اندکی بهبود یافته است و با قیمت 54366 دلار در حال تغییر است. سامسون مو، مدیر عامل JAN3 دیروز در توییتی نوشت که او معتقد است نهنگ ها در حال حاضر تمام کاهش قیمت بیت کوین را در صرافی Bitfinex می خرند. یک هفته پیش، روز جمعه، او هشدار داد که بازار ارزهای دیجیتال تمام فروش های موجود BTC را مصرف خواهد کرد.

از آنجایی که ماینرها به فروش سهام بلندمدت بیت کوین و فروش بیت کوین های تازه استخراج شده ادامه می دهند، دولت های ایالات متحده و آلمان نیز مقادیر زیادی بیت کوین را واگذار می کنند. جاستین سان، بنیانگذار ترون، در توییتی اعلام کرد که حاضر است با دولت آلمان مذاکره کند و تمام بیت کوین آنها را بخرد تا تأثیر آن بر بازار ارزهای دیجیتال به حداقل برسد.

جدا از این، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه Mt Gox، یکی از اولین صرافی های بیت کوین در تاریخ، شروع به انتقال بیت کوین برای پرداخت بدهی خود به سرمایه گذاران کرد. او امروز 84.87 میلیون دلار بیت کوین را به صرافی بیت بانک منتقل کرد. دیروز، 2.71 میلیارد دلار بیت کوین را برای آماده سازی این پرداخت ها جابه جا کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید