واکنش جامعه Dogecoin به تمجید Robinhood از Kabosu


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه دوج کوین در حال خداحافظی با کابوسو، شیبا اینو که چهره میم محبوب «دوج» شد، حال و هوای غم انگیزی دارد.

خبر درگذشت کابوسو با ادای احترامات متعددی همراه شد و رابینهود، یک اپلیکیشن محبوب کارگزاری سهام، به ادای احترام به نماد سگ ها پیوست.

حساب رسمی X رابینهود پیام “RIP 2005-2024” را برای ابراز تسلیت به سگ شایان ستایشی که قلب میلیون ها نفر در سراسر جهان را تسخیر کرد، منتشر کرد.

کابوسو که در 18 سالگی درگذشت، فقط یک حیوان خانگی نبود. بیان پرسشگر او که در یک عکس ثبت شد، تبدیل به یک حس ویروسی شد که منجر به ایجاد میم های بی شماری شد و در نهایت الهام بخش ارز دیجیتال Dogecoin شد. تصویر او که مترادف با طنز و مثبت اندیشی است، میلیون ها نفر را در سراسر جهان شاد کرده و به نمادی از روح بازیگوش عصر اینترنت تبدیل شده است.

جامعه Dogecoin، که با محبت به عنوان “Shibes” شناخته می شود، نیز به Kabosu ادای احترام کرد. پلتفرم های رسانه های اجتماعی مملو از پیام های تسلیت بود و بسیاری از مردم اظهار نظر کردند که یاد کابوسو زنده خواهد ماند.

مرتبط با

به همین ترتیب، قیمت Dogecoin به نشانه احترام به Kabosu ارزش پیدا کرد. Dogecoin قبلاً قبل از اینکه برخی از سودهای خود را به اشتراک بگذارد تا 6٪ افزایش یافت و در 24 ساعت گذشته 1.6٪ افزایش یافت و به 0.165 دلار رسید.

Robinhood، که یکی از بنیانگذاران Dogecoin بیلی مارکوس نام مستعار شیبتوشی ناکاموتو ادای احترام به X را بازنشر کرد، با ارسال “RIP 2005-2024” با یک عبارت دعا به مرگ کابوسو واکنش نشان داد. این پیام توجه اعضای جامعه Dogecoin را به خود جلب کرد و آنها به این پست واکنش نشان دادند.

مرتبط با

با توجه به نقش پلتفرم در تسهیل تجارت Dogecoin، که به محبوبیت جریان اصلی ارز دیجیتال کمک کرد، برای Robinhood مهم است که درگذشت Kabosu را تایید کند. ستایش این پلتفرم نشان‌دهنده نفوذ گسترده‌تری است که Kabosu بر اینترنت و دنیای فناوری داشته است و به او اجازه می‌دهد تا از ریشه‌های خود به عنوان یک الگوی رفتاری فراتر رود تا به نمادی فرهنگی تبدیل شود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید