عضو انجمن Dogecoin یک هشدار حیاتی می دهد، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Mishaboar، یکی از اعضای برجسته جامعه Dogecoin، پرچم هشداری را در مورد سکه‌های میم که ادعا می‌کنند مالکیت معنوی (IP) دارند، برافراشته است. این توصیه در زمان حساسی ارائه می شود که بازار مملو از سکه های مختلف است که هر کدام برای جلب توجه سرمایه گذاران رقابت می کنند.

در بیانیه‌ای خطاب به جامعه Dogecoin، Mishaboar خطراتی را که ممکن است با کوین‌های میم که ادعای مالکیت IP را دارند، برجسته کرد.

“دوج کوین عزیز، یک توصیه برای کسانی که با سکه ها قمار می کنند. شما نمی توانید با داشتن IP میم ها را ایجاد یا تقویت کنید. میم ها به صورت ویروسی منتشر می شوند و متعلق به کسی نیستند. آنها غیرمتمرکز هستند، نمی توان آنها را سرکوب کرد و نمی توان آنها را کنترل کرد.” او نوشت.

این صندوق‌ها اغلب ادعا می‌کنند که مالکیت معنوی خاصی دارند، که می‌تواند یک تاکتیک گمراه‌کننده برای جذب سرمایه‌گذاران ناآگاه باشد.

Mishaboar یک نکته احتیاطی اضافه کرد: “هزاران توکن برای کسانی که می خواهند قمار کنند وجود دارد. وقتی توکن هایی را می بینید که به ترفندهایی مانند ما صاحب IP هستیم، فقط طعمه است. به این معنی است که آنها چیزی ندارند و در تلاش برای جذب هستند. جدید.” خریداران با هوای گرم.»

هشدار Mishaboar به عنوان یک فراخوان برای اقدام برای جامعه Dogecoin و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال است.

همانطور که میم کوین ها همچنان در حال افزایش هستند، سرمایه گذاران ممکن است نیاز به تحقیقات کامل داشته باشند، صحت این توکن ها را تأیید کنند و وسوسه سودهای سریع نشوند.

در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال با مضمون سگ از نظر ارزش بازار، با 0.53 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.148 دلار رسیده است که نشان دهنده فعالیت های معاملاتی ضعیف در بازار ارزهای دیجیتال است.

Dogecoin در بیشتر ایام هفته، در سه روز از پنج روز از دوشنبه کاهش داشته است. کاهش تقاضا برای دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال تا حدی ناشی از کاهش انتظارات برای کاهش نرخ توسط فدرال رزرو بوده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید