انتشار کربن دوج کوین پس از همکاری ایلان ماسک 25 درصد کاهش یافت


زمانی که ماسک از پذیرش پرداخت های بیت کوین برای تسلا یک قدم عقب نشینی کرد، معتقد بود که Dogecoin برای تراکنش ها مناسب تر است، «اگرچه به عنوان یک شوخی احمقانه ایجاد شده بود».

تحقیقات نشان می‌دهد که Dogecoin (DOGE) تنها ممکوینی است که به لطف مداخله توسعه‌دهندگان و مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، ردپای کربن خود را در یک سال ۲۵ درصد کاهش می‌دهد، معیاری کلیدی برای پذیرش جریان اصلی تا سال ۲۰۲۲.

انتشار کربن بالا یکی از دلایل اصلی عقب نشینی ماسک از پذیرش پرداخت بیت کوین (BTC) برای تسلا بود. در آن زمان، او معتقد بود که Dogecoin – “اگرچه به عنوان یک شوخی احمقانه ایجاد شده است” – برای معاملات مناسب تر است.

به لطف تلاش‌های پیشگیرانه ماسک و اعضای اکوسیستم Dogecoin، Dogecoin شاهد کاهش ۲۵ درصدی انتشار CO2 سالانه بوده است. طبق تحقیقات پیشنهادی فارکس، دوج کوین در سال 2022 به 1063 تن در مقایسه با 1423 تن در سال 2021 کاهش یافته است.

انتشار سالانه CO2 برای ارزهای دیجیتال برتر. منبع: مشاوره فارکس

اتریوم (ETH) پس از تغییر مکانیسم اجماع اثبات سهام در سال 2022 شاهد بیشترین کاهش در انتشار CO2 بود، در حالی که انتشار سالانه آن 8.3 برابر از Dogecoin پیشی گرفت.

کاهش ردپای کربن و حمایت گسترده جامعه، Dogecoin را به عنوان یک ابزار مالی قابل دوام در سال 2023 قرار می دهد.

مربوط: سگ واقعی پشت Memecoin DOGE به شدت بیمار است

وقتی صحبت از عملکرد قیمت سالانه در میانه بازار نزولی 2022 می شود، DOGE بهتر از بسیاری از دارایی های برتر در بازار ارزهای دیجیتال بود.

Memecoin پس از XRP (XRP) و بایننس کوین (BNB) به عنوان سومین عملکرد برتر در لیست ده برتر ظاهر شد. از آنجایی که جامعه SHIB بر ساخت شبکه لایه 2، متاورس و بازی های بلاک چین تمرکز می کند، واضح است که DOGE از بزرگترین رقیب خود، Shiba Inu (SHIB) نیز بهتر عمل می کند.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید