Dogecoin دومین معامله بزرگ پس از بیت کوین در بزرگترین صرافی کره شد


تصویر جلد از طریق Coinmarketcap.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول قابل توجه برای بازار ارزهای دیجیتال، Dogecoin پس از غول بیت کوین به دومین دارایی دیجیتال پرمعامله در بزرگترین صرافی کریپتو Upbit کره جنوبی تبدیل شده است.

کره از دیرباز به عنوان کانون تجارت و نوآوری ارزهای دیجیتال شناخته شده است، با جامعه ای پر جنب و جوش از سرمایه گذاران و علاقه مندان که فعالیت بازار را هدایت می کنند. بازار ارزهای دیجیتال کره با پشتیبانی شدید خود از دارایی های دیجیتال، به عنوان فشارسنج برای روندها و تغییرات در احساسات تجارت جهانی عمل می کند.

نمای معاملاتی
بازار نقطه ای در UpBit، با تشکر: CoinMarketCap

صعود Dogecoin به رتبه دوم در حجم معاملات در بزرگترین صرافی کره ممکن است نشان دهنده محبوبیت و جذابیت گسترده آن باشد. سفر Dogecoin از یک شوخی شاد به یک رقیب جدی در فضای کریپتو چیزی غیرعادی نبوده است.

Dogecoin که در ابتدا به عنوان یک شوخی ایجاد شد، انتظارات را نادیده گرفت و تصورات بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرد و جامعه ای اختصاصی از حامیان ایجاد کرد.

دوج کوین در حال حاضر هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است که ارزش آن 29.23 میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال با مضمون سگی از Cardano (ADA) پیشی گرفته است که در حال حاضر با ارزش بازار 21.58 میلیارد دلار در رتبه نهم قرار دارد.

قیمت DOGE 9 درصد افزایش یافت

قیمت DOGE از زمان رسیدن به پایین ترین سطح 0.167 دلار به طور پیوسته افزایش یافته است. Dogecoin قبل از معکوس کردن برخی از سودهای خود تا 9٪ افزایش یافت. DOGE در 24 ساعت گذشته با 3.35 درصد افزایش به 0.204 دلار رسید و به بالاترین سطح روزانه 0.21 دلار رسید. اگر Dogecoin امروز در سبز بسته شود، برای سومین روز متوالی افزایش خواهد یافت.

با توجه به این به بلوکارزش کلی میم کوین ها در سال 2024 تقریباً سه برابر شده است و DOGE تاکنون در سال دو برابر شده است. این “فصل سکه های میم” ارزش سکه های میم را به بیش از 56 میلیارد دلار افزایش داده است. تقاضا برای میم کوین به بالاترین حد خود از سال 2021 در سه ماهه گذشته با افزایش بهره رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید