ارتش های DOGE و XRP با هیجان به توییت جدید ایلان ماسک پاسخ دادند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • واکنش ارتش های XRP و DOGE به توییت ماسک
  • ماسک از اپل به دلیل ادغام ChatGPT انتقاد کرد

ایلان ماسک، غول فناوری و صاحب پلتفرم رسانه های اجتماعی

جامعه ارزهای دیجیتال، به ویژه اعضای انجمن XRP و DOGE، با اشتیاق به این توییت پاسخ دادند.

واکنش ارتش های XRP و DOGE به توییت ماسک

ماسک به توییتی از «DogeDesigner» (کسی که بخشی از تیم‌های DOGE و X است و اغلب اخبار این پروژه‌ها را با جامعه به اشتراک می‌گذارد) پاسخ داد. در این پست کاربر X این خبر را منتشر کرد که شبکه اجتماعی X به نقطه عطف جدید 600 میلیون کاربر رسیده است.

ماسک تایید کرد که این “صحت” است. این پست توسط کارآفرین فناوری نوآور واکنش شدیدی از سوی جامعه رمزنگاری و کاربران معمولی X را به همراه داشت.

حساب کاربری با مضمون XRP @XRPcryptowolf X را به عنوان “برنامه شماره 1 رسانه اجتماعی در جهان که در آن واقعا آزادی واقعی داریم” تحسین کرد. صرافی Bitrue نیز پاسخ داد و اعلام کرد که قصد دارد کاربر دائمی X شود.

کاربر @esatoshiclub پرسید که ماسک چه زمانی قصد دارد پرداخت‌های DOGE را در برنامه X ادغام کند. بسیاری از مردم همچنین پرسیدند که آیا و کی ایلان قصد دارد یک “تلفن X” ایجاد کند که اکنون ChatGPT OpenAI را برای مقابله با دستگاه های اپل یکپارچه می کند.

مرتبط با

ماسک از اپل به دلیل ادغام ChatGPT انتقاد کرد

بسیاری از مردم، از جمله ماسک، می ترسند که ChatGPT داده های خصوصی کاربران را کپی کرده و در سرورهای شرکت ذخیره کند، اکنون که OpenAI رئیس سابق NSA را در هیئت مدیره خود دارد.

اوایل این ماه، ماسک توییت کرد که اگر ChatGPT در سطح iOS یکپارچه شود، اپل دستگاه‌های خود را از شرکت او ممنوع خواهد کرد (این امر شامل مهمانان شرکت نیز می‌شود؛ آنها باید آیفون‌های خود را در ورودی بگذارند).

یک هفته پیش، ماسک به یک نقطه عطف جدید در X رسید: افزایش بسیار زیادی در تعداد کل لایک‌های زیر پست‌ها. این اتفاق پس از آن رخ داد که این پلتفرم اعلام کرد که لایک های زیر پست ها را خصوصی و نامرئی می کند.

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، که در شبکه های اجتماعی با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود، از ماسک حمایت کرد که به این دستاورد خارق العاده افتخار می کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید