DOGE، XRP و ADA افزایش شهاب سنگ را در سیگنال متریک مشاهده می کنند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار کریپتوکارنسی در این هفته فشار فروش را تجربه کرد و بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش یافتند.

قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح خود از ماه فوریه رسید و چندین ارز دیجیتال روند قیمت بیت کوین را منعکس کردند. نرخ بهره بالا و کاهش تقاضا برای وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین نیز قیمت ها را پایین آورده است. این کاهش بیشتر تحت تأثیر کمبود نقدینگی قرار گرفت زیرا بسیاری از فعالان بازار ایالات متحده در تعطیلات 4 جولای در تعطیلات بودند.

یکی از معیارهایی که اخیراً در میان عدم اطمینان بازار مورد توجه قرار گرفته است، نسبت ارزش بازار 30 روزه به ارزش تحقق یافته (MVRV) است.

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment، این معیار می تواند به عنوان یک شاخص برای ارزیابی ریسک و زمان سرمایه گذاری، به ویژه در کوتاه مدت عمل کند.

مرتبط با

نسبت MVRV مقایسه ارزش بازار (کلید بازار) یک ارز دیجیتال با ارزش واقعی آن است. MVRV 30 روزه به طور خاص میانگین سود یا زیان سرمایه گذارانی را که ماه گذشته دارایی را خریداری کرده اند اندازه گیری می کند.

MVRV کمتر 30 روزه نشان می دهد که دارایی کریپتو کمتر از ارزش گذاری شده است و ممکن است یک فرصت خرید با ریسک کمتر را نشان دهد.

گام بعدی برای DOGE، XRP و ADA چه خواهد بود؟

Dogecoin، XRP و ADA به طور قابل توجهی از بالاترین سطح خود در سال 2024 پایین آمده اند زیرا فروش اخیر در بازار باعث تشدید ضرر شده است. با این حال، آخرین تحلیل Santiment با استفاده از نسبت MVRV 30 روزه، بارقه‌ای از امید را ارائه می‌کند.

بر اساس MVRV 30 روزه، Santiment ارزهای دیجیتال اصلی را فهرست می کند که در حال حاضر کمترین تا بالاترین ریسک پتانسیل خرید را دارند. درصدهای ارائه شده برای Dogecoin، XRP و ADA به شرح زیر است: DOGE: -19.7٪، XRP: -10.1٪، ADA: -9.9٪.

این درصدهای منفی نشان می‌دهد که این سکه‌ها در حال حاضر بر اساس معیار MVRV کمتر از ارزش‌گذاری شده‌اند و باز کردن یا افزودن به موقعیت‌ها در کوتاه‌مدت ریسک نسبتا کمی دارد. این اعداد همچنین ممکن است نشان دهنده یک تغییر قیمت بالقوه برای این ارزهای دیجیتال باشد.

در حالی که نسبت MVRV همچنان یک ابزار مفید است، در نظر گرفتن آن در کنار سایر عوامل و احساسات بازار می تواند مهم باشد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید