5 می DOGE پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، برخی از ارزهای دیجیتال در منطقه سبز به تجارت خود ادامه می دهند در حالی که برخی دیگر در حال کاهش هستند.

نمودار DOGE CoinStats

DOGE/USD

قیمت DOGE در 24 ساعت گذشته 2.54 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود کاهش امروز، نرخ DOGE روند صعودی را در نمودار ساعتی نشان می دهد و در آستانه بازگشت به سمت مقاومت اخیر در 0.1627 دلار است.

اگر خریداران بتوانند ابتکار به دست آمده را تا پایان روز حفظ کنند، می توان انتظار داشت که یک شکست به دنبال آن حرکت به سمت 0.1650 دلار باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر مثبت کمتری در بازه زمانی روزانه دیده می شود زیرا قیمت از سطوح کلیدی فاصله دارد. با این حال، اگر نرخ به سطح 0.1690 دلار بازگردد، رشد ممکن است به سمت منطقه 0.18 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت در نمودار هفتگی مشابه است، اما نرخ DOGE ممکن است به زمان بیشتری برای جمع آوری انرژی برای حرکت تندتر به دلیل حجم کم نیاز داشته باشد. در این زمینه، تداوم تثبیت در منطقه 0.1550-0.1650 دلار، سناریوی محتمل‌تر برای روزهای آینده است.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1607 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید