17 می DOGE پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinMarketCap، بیشتر ارزهای دیجیتال در منطقه سبز قرار دارند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

قیمت DOGE در 24 ساعت گذشته تقریبا 1 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ DOGE روند صعودی را نشان می دهد و در تلاش است تا به سطح مقاومت محلی در 0.1539 دلار بازگردد. اگر خریداران بتوانند این کار را انجام دهند، این شانس وجود دارد که یک شکست و سپس حرکت به منطقه 0.16 دلار را مشاهده کنند.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر مثبتی را می توان در بازه زمانی روزانه مشاهده کرد. این نرخ با سطوح کلیدی فاصله زیادی دارد، به این معنی که نه گاو نر و نه خرس آماده انجام یک حرکت تند نیستند.

مرتبط با

در این صورت، سناریوی محتمل تر این است که معاملات افقی در منطقه 0.15-0.16 دلار تا پایان هفته ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

امکان مشاهده وضعیت مشابه در نمودار هفتگی وجود دارد. قیمت در میانه طیف وسیعی بین حمایت 0.1225 دلار و مقاومت 0.1690 دلار قرار دارد. در نتیجه، تثبیت حدود 0.15 دلار را می توان تا پایان ماه پیش بینی کرد.

DOGE در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.1526 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید