11 می DOGE پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، خریداران نتوانستند ابتکار عمل را حفظ کنند و آخر هفته با سقوط بیشتر سکه ها آغاز شد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

قیمت DOGE در 24 ساعت گذشته 4.89 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ DOGE ممکن است سطح حمایت محلی را در 0.1433 دلار پیدا کرده باشد. در این زمان لازم است به بسته شدن روزانه نوار توجه شود. اگر دور از این علامت باشد، احتمال تست 0.1455 دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، نمودار فنی نزولی است زیرا نرخ به نزدیکترین سطح پشتیبانی در 0.1420 دلار باز می گردد. اگر شکستی رخ دهد، کاهش به زودی به سمت منطقه 0.1350-0.14 دلار از سر گرفته می شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، قیمت DOGE بار دیگر به بالای سطح مقاومت 0.1690 دلار صعود کرده است، که به این معنی است که خریداران هنوز آماده به دست گرفتن ابتکار عمل نیستند. اگر شمع هفتگی در حدود سطوح فعلی بسته شود، معامله گران به زودی می توانند شاهد آزمایش منطقه 0.13 دلار باشند.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1434 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید