22 مارس پیش بینی قیمت DOGE


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کوین مارکت کپ، این رشد مدت زیادی دوام نیاورد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

نرخ DOGE در 24 ساعت گذشته 1.77 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت DOGE سطح حمایت محلی را در 0.1519 دلار شکست. تا زمانی که این نسبت به زیر این سطح نرسد، خرس‌ها از گاو نر قوی‌تر هستند. در این مورد، اصلاح ممکن است به سمت منطقه 0.14 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، قیمت میم کوین بار دیگر به بالای منطقه 0.16 دلار رسیده است، که به این معنی است که خریداران هنوز آماده بازگشت به بازی نیستند.

اگر نوار حول قیمت های فعلی بسته شود، کاهش بیشتر به سمت نزدیک ترین سطح حمایت را می توان انتظار داشت.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت بهتری را می توان در نمودار هفتگی مشاهده کرد. با این حال، این نرخ با سطوح حمایت و مقاومت فاصله زیادی دارد. از آنجایی که هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را بر عهده نگرفته اند، ادغام در محدوده 0.14-0.16 دلار تا پایان ماه سناریو محتمل تر است.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1490 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید