8 ژوئن پیش بینی قیمت DOGE


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، فروشندگان فشار خود را در آغاز آخر هفته ادامه می دهند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

DOGE امروز ارزش زیادی را از دست داد و 8.21 درصد از دست داد.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود کاهش شدید، نرخ DOGE همچنان رو به کاهش است. در حال حاضر، قیمت نزدیک به پشتیبانی محلی در 0.1475 دلار است. اگر شکستی رخ دهد، اصلاح می تواند به زودی به سمت منطقه 0.1450 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، هنوز سیگنالی از بازگشت وجود ندارد. اگر کاهش دیروز ادامه یابد، سرمایه گذاران می توانند انتظار آزمایش منطقه 0.1350-0.14 دلار را در چند روز آینده داشته باشند.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، فروشندگان همچنان وضعیت را کنترل می کنند. اگر خریداران منطقه میانی 0.14 دلار را از دست بدهند، انرژی انباشته شده می تواند برای اصلاح مداوم به سمت نزدیکترین سطح حمایت در 0.1225 دلار کافی باشد.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1474 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید