6 ژوئن پیش بینی قیمت DOGE


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کوین مارکت کپ، بازار در ابتدای هفته با یک اصلاح جزئی مواجه است.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

قیمت DOGE در 24 ساعت گذشته 1.49 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ DOGE ممکن است سطح پشتیبانی محلی را در 0.1617 دلار پیدا کرده باشد. حال باید از نظر این علامت به بسته شدن روزانه توجه کرد.

مرتبط با

اگر بسته روزانه دور از این علامت رخ دهد، احتمال بازگشت به مقاومت وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، قیمت در نوار دیروز معامله می شود، به این معنی که نه خریدار و نه فروشنده تسلط دارند. حرکت صعودی تنها در صورتی می تواند اتفاق بیفتد که سطح متوسط ​​0.1650 دلار شکسته شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه موقت، تصویر مشابه است زیرا نرخ DOGE از سطوح کلیدی فاصله دارد. علاوه بر این، حجم در حال کاهش است، به این معنی که خریداران هنوز آماده خرید سکه با قیمت های فعلی نیستند. در نتیجه، تداوم تجمیع در منطقه 0.15-0.17 دلار سناریوی محتمل‌تری است.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1620 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید