27 ژوئن پیش بینی قیمت DOGE


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کوین مارکت کپ، برخی از ارزهای دیجیتال به منطقه سبز بازگشته اند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

قیمت DOGE در 24 ساعت گذشته 0.52% کاهش یافته است.

تصویر: TradeView

با وجود کاهش امروز، نرخ DOGE در نمودار ساعتی روند صعودی را نشان می دهد. مراقب نزدیکترین سطح مقاومت در 0.1238 دلار باشید. اگر نوار روزانه بالای آن بسته شود، حرکت صعودی می تواند به سمت منطقه 0.1270 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر قیمت از سطوح اصلی فاصله دارد. با این حال، اگر این افزایش به سمت 0.1292 دلار ادامه یابد، انرژی انباشته شده ممکن است برای شکست و به دنبال آن حرکت به سمت منطقه 0.1320 دلار کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر مثبتی را می توان در نمودار هفتگی مشاهده کرد. حجم صدا کاهش یافته است، به این معنی که هیچ یک از طرفین آماده یک حرکت تند نیستند.

مرتبط با

در این زمینه، ادغام در محدوده 0.12-0.1350 دلار تا پایان ماه سناریوی محتمل‌تر است.

DOGE در زمان انتشار با قیمت 0.1249 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید