2 ژوئن پیش بینی قیمت DOGE


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinMarketCap، آخرین روز هفته بیشتر نزولی است تا صعودی.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

نرخ DOGE از دیروز 1.03 درصد کاهش یافته است. هفته گذشته قیمت 5.22 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت DOGE در وسط کانال محلی قرار دارد. با این حال، گاوها در صورت بازگشت به سطح 0.16 دلار ممکن است ابتکار عمل را در دست بگیرند.

مرتبط با

در چنین حالتی امکان شکستن مقاومت و سپس حرکت به سمت منطقه 0.1620 دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، این نسبت از سطوح کلیدی فاصله زیادی دارد، به این معنی که در حال حاضر نه گاوها و نه خرس ها تسلط دارند. در این مورد، معاملات جانبی بین 0.1550-0.1650 دلار سناریوی محتمل تر باقی می ماند.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، تصویر کاملاً مشابه است. معکوس شدن روند صعودی تنها در صورتی امکان پذیر است که گاوها در بالای منطقه 0.17 دلار تثبیت شوند. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، بعید است که سرمایه گذاران شاهد حرکت های تند DOGE باشند.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1590 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید