19 ژوئن پیش بینی قیمت DOGE


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال به روند نزولی خود ادامه می دهد. اما طبق گفته‌های CoinMarketCap، استثنائاتی برای این قاعده وجود دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

برخلاف سایر سکه ها، قیمت DOGE در روز گذشته 2.74 درصد افزایش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ DOGE به مقاومت نزدیکتر از حمایت است. اگر سطح 0.1267 دلار شکسته شود، افزایش ممکن است تا محدوده 0.13 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

بازه زمانی بزرگتر نه توسط خریداران و نه فروشندگان تحت سلطه است. در این صورت شانس ما برای حرکت تند در آینده نزدیک کم است.

مرتبط با

در نتیجه، یک سناریوی محتمل‌تر ادامه می‌یابد که طی چند روز آینده در محدوده 0.12-0.13 دلار معامله شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، قیمت DOGE در مسیر آزمایش پشتیبانی 0.1064 دلار است. با این حال، اگر نوار هفتگی بیش از حد از پایین ترین حد خود بسته شود، می توان انتظار داشت که بهبود محلی به منطقه 0.14 دلار بازگردد.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1251 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید