21 آوریل پیش بینی قیمت DOGE


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، این هفته برای اکثر ارزهای رمزپایه افزایش یافته است.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

قیمت DOGE نسبت به دیروز 3.76 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ DOGE نزدیک به سطح حمایت محلی در 0.1583 دلار معامله می شود. اگر نوار روزانه نزدیک به این علامت بسته شود، کاهش به زودی می تواند به سمت منطقه 0.1550 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، قیمت یک شکست کاذب از اوج دیروز ایجاد کرد. اگر گاوها نتوانند ابتکار عمل را به دست بگیرند و شمع خیلی دور از 0.1650 دلار بسته شود، ممکن است خرس ها به بازی بازگردند و منجر به کاهش بیشتر به 0.15 دلار شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان‌مدت، هیچ یک از طرفین مسلط نیستند، زیرا نوار هفتگی در حال نزدیک شدن به دور از سطوح مربوطه خود است.

با این حال، حجم در حال کاهش است، به این معنی که ادامه معاملات جانبی در منطقه 0.15-0.17 دلار سناریوی محتمل‌تر برای روزهای آینده است.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1599 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید