اگر این پیش‌بینی قیمت Dogecoin درست باشد، DOGE می‌تواند شاهد افزایش سهموی باشد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز، تحلیلگر معروف رمزارز، پیش بینی جالبی را برای Dogecoin (DOGE)، ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم که تخیل سرمایه گذاران در سراسر جهان را به خود جلب کرده است، اعلام کرده است. آخرین تحلیل مارتینز نشان می دهد که DOGE ممکن است در آستانه یک رالی عظیم باشد که یادآور بازارهای گاوی قبلی است.

به گفته مارتینز، که پیشینه ای در پیش بینی های ارزی هوشمندانه دارد، به نظر می رسد که عملکرد قیمت Dogecoin از الگویی پیروی می کند که در طول دوره های صعودی تاریخی مشاهده شده است. مارتینز با تجزیه و تحلیل دقیق نمودارهای قیمت، یک چرخه تکرارشونده را شناسایی کرد که در آن Dogecoin مرحله انباشت و به دنبال آن رشد نمایی را طی می کند.

""
منبع: علی مارتینز

نمودار مارتینز که حرکات قیمت Dogecoin را در طول زمان نشان می‌دهد، دوره‌های انباشت قابل توجهی را نشان می‌دهد که قبل از افزایش قابل‌توجه در ارزش DOGE است.

داده های تاریخی نشان می دهد که هر انباشت قیمت 679 روزه در تاریخ Dogecoin منجر به رشد نمایی قابل توجهی شده است و به ترتیب 8773% و 23740% افزایش یافته است، مشابه آنچه در سال 2017 و اوایل دهه 2020 شاهد بودیم.

جالب توجه است که مارتینز خاطرنشان می کند که الگوی انباشت مشابهی که از 13 ژوئن 2022 آغاز شد در حال حاضر ادامه دارد. بر اساس این تحلیل، مارتینز پیش‌بینی می‌کند که DOGE می‌تواند یک صعود سهموی را آغاز کند که یادآور چرخه‌های صعودی قبلی در حدود هفته 22 آوریل 2024 است.

آیا تاریخ می تواند تکرار شود؟

طبق آخرین داده‌های بازار، Dogecoin در بین بزرگترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار در رتبه دهم قرار دارد و دارای ارزش بازار 12.26 میلیارد دلار است. در زمان گزارش، Dogecoin با قیمت 0.086 دلار به ازای هر سکه معامله می شود.

اگر تاریخ واقعاً تکرار شود، DOGE می‌تواند برای فصل قابل توجه دیگری در سفر داستانی خود در دنیای کریپتو آماده شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید