موسس DOGE در مورد فرصت بالقوه 5 میلیون دلاری بحث می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • دیدگاه سازنده Dogecoin در مورد کاهش بیت کوین
  • مارکوس با تحقیقات منفی اخیر کریپتو مقابله می کند

بیلی مارکوس که در اپلیکیشن X با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود و در سال 2013 با همکاری مهندس IT جکسون پالمر، ارز دیجیتال نمادین DOGE را ایجاد کرد، بار دیگر از نام کاربری X برای برقراری ارتباط با میلیون ها مخاطب X خود استفاده کرد.

مارکوس این بار امکان کسب 5 میلیون دلار در یک سال را در نظر گرفت. او این ایده را به جامعه کریپتو ارائه کرد و به دنبال نظرات آنها در مورد این سود بالقوه بود. او در توئیت خود پرسید: آیا با 5 میلیون دلار برای یک سال 8 ساعت در روز با بوئینگ پرواز می کنید؟

بحث بیشتر در مورد کیفیت پرواز هواپیماهای بوئینگ و حملات اضطرابی در طول پرواز بود. شیبتوشی ناکاموتو هرگز اعلام نکرد که آیا حاضر است این کار را با 5 میلیون دلار انجام دهد یا خیر.

دیدگاه سازنده Dogecoin در مورد کاهش بیت کوین

روز دوشنبه، شیبتوشی ناکاموتو نظرات خود را در مورد افت قیمت 13 درصدی اخیر بیت کوین به اشتراک گذاشت. ارز دیجیتال پیشرو جهان بیش از 13 درصد از ارزش خود را بین 1 تا 8 جولای از دست داد و از 63750 دلار به منطقه 57260 دلار سقوط کرد.

مارکوس یک میم با یک قایق تفریحی در حال غرق شدن را با عنوان “بدون نگرانی” منتشر کرد. این عنوان به سوال میم پاسخ می‌دهد: “کریپتو چطور است؟”

از روز دوشنبه، بیت کوین مسیری شبیه به ترن هوایی را نشان داده است و ابتدا 6.20 درصد افزایش یافت و به 58150 دلار رسید. این افزایش با کاهش 4.8 درصدی به دنبال داشت و تا کنون با 3 درصد افزایش مجدد به پایان رسید. در زمان نوشتن، بیت کوین در منطقه 57250 دلاری در حال تغییر است.

مرتبط با

بنیانگذار Dogecoin بیانیه مهمی در مورد بازار کریپتوکارنسی خونین ارائه کرد

مارکوس با تحقیقات منفی اخیر کریپتو مقابله می کند

در آخر هفته، بیلی مارکوس تصویری از مقاله ایندیپندنت در مورد مطالعه اخیر منتشر شده در مورد ارزهای دیجیتال و دارندگان آنها منتشر کرد.

این مطالعه ادعا می‌کند که افرادی که در دارایی‌های رمزنگاری سرمایه‌گذاری می‌کنند، در شخصیت خود «ویژگی‌های تاریک» دارند. این اثر به “تتراد تاریک” اشاره دارد. شیبتوشی ناکاموتو در توییتی نوشت که به شدت با این دیدگاه مخالف است: “من مخالفم و اجازه دادم به طور طولانی بحث کنم که چرا حق با من است.”
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید