ایلان ماسک، طرفدار DOGE، 53 ساله شد، در اینجا نحوه مناسب بودن “روز دوج کوین” در اینجا آمده است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، کارآفرین فناوری سریال، که مدیریت شرکت‌های بزرگی مانند تسلا و اسپیس ایکس و مالک شبکه اجتماعی X است، امروز 53 ساله شد.

تولد ایلان ماسک و روز دوج کوین

جامعه Dogecoin این رویداد خارق العاده را جشن می گیرد. یکی از اعضای تیم Dogecoin به ما یادآوری کرد که تولد ماسک به نوعی با روز DOGE ارتباط دارد، همانطور که مدیر عامل تسلا یک بار به شوخی اشاره کرد.

کاربر X @cb_doge (“DogeDesigner”) امروز خبر تولد ایلان ماسک را منتشر کرد و به جامعه DOGE یادآوری کرد که بزرگترین طرفدار DOGE جهان “69 روز پس از 4.20” متولد شده است.

روز دوج کوین توسط طرفداران کریپتو در سراسر جهان در 20 آوریل جشن گرفته می شود (که معمولاً به عنوان “روز علف های هرز” نیز شناخته می شود). امسال، روز DOGE پس از جشن گرفتن یک رویداد مهم دیگر، چهارمین نصف شدن بیت کوین، در جامعه جهانی رمزارز فرا می رسد. امسال در 19 آوریل به وقت اروپا و 20 آوریل به وقت ایالات متحده برگزار شد.

Crypto X همچنین تولد ایلان ماسک را جشن می گیرد. مادر او مایه ماسک نیز با انتشار توییتی تبریک به پسرش تبریک گفت. ماسک عکسی از دوران جوانی خود را با عنوان “30 سال پیش” به اشتراک گذاشت.

مرتبط با

استارلینک ماسک به نقطه عطف جدیدی می رسد، ارتش DOGE خوشحال می شود

گذشته از تولد ماسک، غول فناوری امروز همچنین این خبر را منتشر کرد که شرکت هوافضا اسپیس ایکس به نقطه عطف جدیدی دست یافته است: پایانه های اینترنتی Starlink اکنون در ماداگاسکار در دسترس هستند.

جامعه کریپتو با اشتیاق به این اطلاعیه پاسخ داد. نظر دهندگان شامل بسیاری از طرفداران ارزهای دیجیتال از جمله XRP و Dogecoin بودند.

قیمت DOGE تقریبا 6 درصد افزایش یافت

با انتشار خبر تولد ماسک در شبکه های اجتماعی، بزرگترین ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) به میزان قابل توجهی 6 درصد افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، DOGE با قیمت 0.12735 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید