بر اساس این معیار کلیدی، چشم اندازهای DOGE تا 200٪ افزایش خواهد یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معامله‌گر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز (که با نام مستعار @ali_charts در پلتفرم رسانه اجتماعی X شناخته می‌شود) معتقد است که DOGE، سکه اصلی میم، شانس خوبی برای افزایش قیمت شگفت‌انگیز دارد.

این تحلیلگر در توییتی نوشت که Dogecoin می تواند مانند ماه فوریه 200 درصد افزایش یابد، زیرا مانند آن زمان، احساسات بازار نسبت به این ارز دیجیتال محبوب کاملاً نزولی است.

DOGE در اوایل مارس به 0.18 دلار افزایش یافت، پس از افزایش بیت کوین که کمی بیش از یک ماه پس از تایید صندوق های نقدی قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بود.

گویی به دنبال این اقدام، نهنگ ها نیز شروع به حمل مقادیر زیادی از Dogecoin کردند. بیشتر این تراکنش ها به عنوان خرید علامت گذاری می شوند.

مرتبط با

تقریباً 1.5 میلیارد DOGE در حال حرکت است

همان تحلیلگر علی مارتینز دیروز توییت کرد که نهنگ های Dogecoin در سه روز گذشته بیش از 700 میلیون Dogecoin جمع آوری کرده اند و نموداری را به اشتراک گذاشت که این موضوع را تایید می کند. مبلغ این میم سکه تقریباً 112 میلیون دلار برآورد شده است.

علاوه بر این، ردیاب محبوب ارزهای دیجیتال Whale Alert مقادیر زیادی از Dogecoin در حال انتقال را شناسایی کرد. چهار تراکنش نشان می دهد که در دو روز گذشته تقریباً 1.5 میلیارد DOGE به طور ناشناس دست به دست می شود.

منبع داده ای که در بالا ذکر شد نشان داد که 420,696,969، 970,000,000 و 499,420,696 انتقال DOGE بین نهنگ های ناشناس در 48 ساعت گذشته رخ داده است. 90,000,000 DOGE از صرافی رمزنگاری محبوب Robinhood به یک آدرس بلاک چین ناشناخته برداشته شد. ارزش این 1.579 میلیارد Dogecoin در زمان نگارش این مقاله 251.410.009 دلار بود.

در زمان نوشتن این خبر، DOGE با قیمت 0.15887 دلار تغییر می کند. پس از افت 4.25 درصدی یک شبه، توانست 2.89 درصد افزایش یابد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید