ایلان ماسک، توسعه‌دهنده DOGE، بیانیه‌ای کلیدی در مورد افشای Dogecoin Grok AI فاش کرد.


پس از اعلام Grok AI در مورد RadioDoge، پروژه‌ای که بر آماده‌سازی سریع اکوسیستم Dogecoin برای پذیرش مردمی متمرکز بود، کانون توجه به Dogecoin بازگشت.

با این حال، در میان شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون اظهارات Grok AI، توسعه‌دهنده اصلی Dogecoin، Michi Lumin، برای ارائه توضیحات مهم در مورد این موضوع مطرح شده است.

برای قرار دادن همه چیز در چارچوب، توجه جامعه Dogecoin به یک پست Grok AI جلب شد که ادعا می‌کرد اسپیس ایکس گره‌های Dogecoin را به فضای متصل به ماهواره‌های Starlink پرتاب می‌کند تا دسترسی شبکه Dogecoin را به مناطق دورافتاده‌ای که زیرساخت‌های اینترنتی سنتی وجود ندارد، گسترش دهد. ادعا شد که این ابتکار بخشی از پروژه RadioDoge است.

مشارکت ایلان ماسک با Dogecoin به میزان قابل توجهی به محبوبیت این ارز دیجیتال کمک کرده است. در نتیجه این تعهد، به نظر می رسد پست های چت ربات هوش مصنوعی ایلان ماسک، Grok، جلب توجه می کند.

توسعه دهنده اصلی Dogecoin در میان هیجانات حدس و گمان میچی لومین او برخی ناسازگاری‌ها را بین حقایقی که گروک در RadioDoge ارائه می‌کند، برجسته می‌کند و بر نیاز به تکیه بر منابع معتبر برای اطلاعات تأکید می‌کند.

“همه این را می دانند. این یک ربات هوش مصنوعی است که چیزهایی را می نویسد که شما از آن می خواهید انجام دهد و چیزی نیست که کسی باید منبع آن باشد. در این مورد ربات با استفاده از چند کلمه مرتبط RadioDoge را اشتباه شناسایی می کند.” نوشت ضمن توضیح اینکه این یک شبکه است.

RadioDoge، یک پروژه موسس Dogecoin با هدف پذیرش مردمی Dogecoin، بر استفاده از فناوری رادیویی ارزان و قابل اعتماد (HF/LoRaWAN) در ارتباط با شبکه ماهواره ای جهانی Starlink برای ارائه دسترسی ارزان و در مقیاس بزرگ به Dogecoin برای افراد خارج از دسترس تمرکز دارد. ارتباطات سنتی زیرساخت اینترنت

RadioDoge با تسهیل اولین تراکنش Dogecoin بدون اینترنت در سال 2023 به یک نقطه عطف بزرگ رسید. انتظار می رود امسال کار برای بهبود شبکه RadioDoge و کشف موارد استفاده جدید ادامه یابد.

طبق نقشه راه 2024 ارائه شده توسط بنیاد Dogecoin، شبکه RadioDoge از طریق اپراتورهای گره داوطلب توسعه خواهد یافت و مشارکت گروهی در اقتصادهای نوظهور برای استقرار آزمایشی به دنبال خواهد بود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید