انجمن DOGE بحث داغ “Dogecoin یا Bitcoin” را آغاز می کند، این تغییر شگفت انگیز است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاربر ” یا نه.

این بیانیه موج عظیمی از نظرات با نظرات متفاوت را برانگیخت. برخی از بیانیه DogeDesigner حمایت کردند، در حالی که برخی دیگر به بیت کوین رای دادند.

مرتبط با

حدود ده روز پیش @cb_doge توییت مشابهی را منتشر کرد که توجه بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، معروف به “Shibetoshi Nakamoto” در پلتفرم X را به خود جلب کرد. مارکوس بعداً نظر خود را در این مورد به وضوح بیان کرد. او در توییتی نوشت: «من ترجیح می‌دهم 1 بیت کوین داشته باشم تا 1 dogecoin tbh».

در نوامبر سال گذشته، بنیانگذار Dogecoin با اظهار نظر در مورد مقاله ای که ادعا می کرد حدود 5 میلیون دلار ارزش دارد، دارایی خالص خود را فاش کرد. مارکوس اظهار داشت که ” دارایی خالص” او بسیار کمتر از 1 میلیون دلار است و اگر واقعاً مقدار فوق الذکر پول را در حساب بانکی خود داشته باشد، با پول راحت تر خواهد بود.

طبق توییت های بعدی مارکوس، مارکوس بیت کوین یا دوج کوین زیادی ندارد. در مورد بیت کوین، دارایی آن تنها از 0.006 بیت کوین تشکیل شده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید