انجمن DOGE مشتاقانه منتظر راه اندازی پرداخت ها در X است


فهرست

  • توییت “DogeDesigner” جامعه DOGE را تحریک می کند
  • ایلان ماسک، ارز دیجیتال محلی، ریپل و SEC

یکی از اعضای تیم X و Dogecoin معروف به “DogeDesigner” (@cb_doge) در پلتفرم X (که قبلاً به عنوان توییتر معروف بود) توییتی درباره راه اندازی مورد انتظار “X Payments” و تأثیر آن بر شرکت منتشر کرد. صنعت پرداخت و به ویژه بانک های سنتی.

توییت “DogeDesigner” جامعه DOGE را تحریک می کند

این پیام باعث واکنش مشتاقانه جامعه Dogecoin شد زیرا آنها انتظار داشتند DOGE به عنوان یکی از گزینه های پرداخت در این پلت فرم محبوب به کار گرفته شود.

در ادامه این توییت آمده است که X Payments از بانک‌ها پیشی خواهد گرفت، درست مانند تسلا، یکی از دیگر شرکت‌های ایلان ماسک، خودروسازی را پشت سر گذاشته و تأثیر زیادی بر آن گذاشته است.

انتظار می‌رود که سرویس پرداخت در X تا پایان سال جاری راه‌اندازی شود، زیرا X Corporation به تضمین مجوزها برای پردازش پرداخت در ایالت‌های جدید ایالات متحده ادامه می‌دهد. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا کارآفرین فناوری واقعاً ارزهای دیجیتال را روی X پیاده‌سازی خواهد کرد یا فقط DOGE.

ماسک بارها اعلام کرده بود که قبل از خرید این پلتفرم به قیمت 44 میلیارد دلار در اکتبر 2022، ادغام پرداخت های Dogecoin در توییتر ایده خوبی است. در آن زمان، نکته BTC و ETH قبلاً توسط جک دورسی (مدیر عامل در آن زمان) فعال شده بود و ماسک سعی کرد مردم را متقاعد کند که DOGE برای پرداخت بسیار مناسب تر از بیت کوین است.

ایلان ماسک، ارز دیجیتال محلی، ریپل و SEC

سال گذشته چندین بار، ایلان ماسک این را “روشن” و سپس “فوق العاده واضح” اعلام کرد که نه X و نه سایر شرکت‌های او قصد راه‌اندازی یک ارز دیجیتال بومی را ندارند. شاید این با ترس از برخورد با تنظیم کننده SEC توضیح داده شود. ماسک قبلاً مجبور شده بود در دادگاه با این موضوع مبارزه کند و در پرونده “خصوصی کردن تسلا در 420” پیروز شد.

اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار فقط بیت کوین را یک کالا نامیده است و در چند سال گذشته شرکت ها و صرافی های رمزنگاری را با ادعای تجارت آلت کوین هایی که چیزی جز اوراق بهادار ثبت نشده نیستند، مورد آزار و اذیت قرار داده است. Ripple Labs از دسامبر 2020 در دادگاه علیه اتهامات SEC در مورد اینکه آیا XRP یک امنیت ثبت نشده است مبارزه کرده است.

در جولای سال گذشته، قاضی آنالیسا تورس حکم داد که فروش XRP در بازارهای ثانویه به عنوان فروش اوراق بهادار واجد شرایط نیست.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید