20 می DOGE و SHIB پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، خرس ها از ابتدای هفته فشار را حفظ کرده اند.

بهترین سکه ها CoinStats

DOGE/USD

قیمت DOGE در روز گذشته 0.74 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار روزانه، نرخ DOGE از سطوح قابل توجهی فاصله دارد. بنابراین حجم همچنان کاهش می یابد، که به این معنی است که خریداران هنوز آماده بازگشت به بازی نیستند.

مرتبط با

اما خریداران همچنان قوی هستند تا زمانی که قیمت به بالای 0.15 دلار برسد. با این حال، اگر آنها این منطقه را از دست بدهند، انرژی می تواند برای حرکت به سمت 0.1450 دلار کافی باشد.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1511 دلار معامله می شود.

SHIB/USD

پس از افت DOGE، SHIB با کاهش 1.84 درصدی همراه شد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، SHIB مشابه DOGE معامله می‌کند، زیرا در حال حاضر نه گاوها و نه خرس‌ها غالب هستند. در این حالت، سناریوی محتمل‌تر، معاملات جانبی بین 0.000023 دلار و 0.000024 دلار تا پایان هفته ادامه دارد.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002402 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید