DOGE 12% افزایش یافت، نیم میلیارد Dogecoin به Coinbase و Robinhood رفت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 680.9 میلیون DOGE در حال حرکت
  • دوج کوین در روزهای اخیر 12 درصد افزایش یافته است

طبق داده‌های منتشر شده توسط Whale Alert، یک کارآگاه پیشرو در بلاک چین که تراکنش‌های اصلی ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، تقریباً نیم میلیارد Dogecoin به دو پلتفرم معاملاتی پیشرو فرستاده شد، به احتمال زیاد با هدف فروش. این در بحبوحه افزایش قیمت گسترده Dogecoin در این هفته رخ می دهد.

قبل از این دو تراکنش، سه تکه بزرگ DOGE از پلتفرم معاملاتی Robinhood خارج شد.

680.9 میلیون DOGE در حال حرکت

منبع داده فوق الذکر اطلاعیه هایی را در مورد پنج تراکنش عظیم منتشر کرد که در آنها تقریباً 681 میلیون DOGE منتقل شد. دو مورد آخر 89,999,572 و 300,000,000 DOGE meme coin را به دو مکان اصلی معاملات ارزهای دیجیتال (Coinbase و Robinhood) منتقل کردند. ارزش فیات این نقل و انتقالات 65.5 میلیون دلار بود. اینها احتمالاً فروش بالقوه در این صرافی ها بودند.

قبل از این، Whale Alert سه تراکنش دیگر را ثبت کرد. 82,698,136، 70,081,079 و 138,326,037 Dogecoin جابه جا شد. این مبلغ در مجموع 48.7 میلیون دلار بود و این مقدار ارز رمزنگاری شده از رابینهود به کیف پول‌های بلاک چین ناشناس برداشته شد، یعنی خرید و انتقال به کیف‌پول‌های ذخیره‌سازی سرد.

Dogecoin همچنان توجه نهنگ های رمزنگاری را به خود جلب می کند زیرا یکی از ده دارایی دیجیتال برتر است. همچنین توسط میلیاردر فناوری، ایلان ماسک، پشتیبانی می‌شود، و بسیاری از اعضای جامعه DOGE امیدوارند که Elon امسال با راه‌اندازی پرداخت‌های داخلی، DOGE را در X ادغام کند.

مرتبط با

دوج کوین در روزهای اخیر 12 درصد افزایش یافته است

طی چند روز گذشته، Dogecoin، بزرگترین و قدیمی‌ترین ارز رمزنگاری شده با مضمون سگ، افزایش قیمت چشمگیر بیش از 12 درصدی را به ثبت رسانده است زیرا از 0.1520 دلار در روز دوشنبه به 0.1716 دلار افزایش یافته است.

با این حال، این رشد فوق العاده با کاهش بیش از 3 درصدی همراه شد و قیمت به 0.1667 دلار کاهش یافت.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید